توسعه بین المللی 5G؛ موسسه IEEE متخصصین جهان را به همکاری دعوت می کند

توسعه بین المللی 5G؛ موسسه IEEE متخصصین جهان را به همکاری دعوت می کند

تجارت در دنیای امروز به این معنا است که می بایست از فرصت های موجود نهایت بهره را برد؛ فرصت طلبی در حوزه تکنولوژی شامل نوآوری و ارائه خدمات زودتر از سایرین است.

فناوری ۵G در حال حاضر یکی از مورد توجه ترین زمینه های توسعه تکنولوژی مخابراتی دنیا است که شرکت های متعددی را مشغول به خود کرده. اما تردیدی نیست که با گسترش این مهم تمام حوزه های تجاری بشر امکان بهره مندی از آنها را دارند.

این مسئله دقیقاً نکته اساسی و مهمی است که سازمان IEEE بر آن تاکید دارد؛ با راه اندازی سامانه مدیریتی ۵G این موسسه، مدیران IEEE قصد دارند با فراهم آوری بستری یکپارچه و دوستانه به ترقی تکنولوژی مورد بحث کمک کنند.

att-follows-verizon-into-5g-technologyr-w600

در حال حاضر سازمان مذکور به دنبال متخصصین و مهندسین داوطلب (به خصوص در صنعت تلکام) است تا با تسهیل دشواری های رگولاتوری، تکنولوژیک، اقتصادی و مصرفی، در فرصت مناسب ۵G را به صورت بین المللی در دسترس قرار دهد.

«آشوتاش دوتا» مدیر نیروهای فنی AT&T، «جرارد فتویس» محقق علمی ارشد موسسه علوم کامپیوتر و «تو درسدن» متخصص ارشد وودافون هدایت این پروژه را بر عهده دارند و تصمیم بر آن است که تمام پیشروان صنعت مخابراتی نیز با این تیم همراه شوند.

همانطور که می دانید برخی از بسترهای ۵G در این لحظه در حال آزمایش هستند، اما فعلاً فاصله زیادی تا همه گیر شدن و عرضه عمومی آن داریم. نزدیک ترین تاریخ پیش بینی شده برای راه اندازی سرویس های مرتبط با تکنولوژی ۵G، سال ۲۰۱۸ میلادی است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato