با LG PJ9 آشنا شوید؛ اسپیکر بلوتوث معلقی که برای شارژ فرود می آید

با LG PJ9 آشنا شوید؛ اسپیکر بلوتوث معلقی که برای شارژ فرود می آید

حالا دیگر مشاهده ی اسپیکرهای معلق در هوا چندان هم تعجب بر انگیز نیست و برای کاربران جا افتاده، اما مشکل اینجاست که این نوع از اسپیکرهای بلوتوث الزاماً به قصد کیفیت بالاتر ساخته نمی شوند و عموماً سرگرم سازی خریداران را مد نظر دارند.

ال جی برای تغییر این موضوع وارد عمل شده و از اسپیکر معلق ۳۶۰ درجه ای PJ9 پرده برداشته است، محصولی که از صدای فراگیر باکیفیت، مقاومت در برابر آب، عمر باتری مناسب و و قابلیت شارژ شدن به شکل بیسیم بهره می برد.

البته اسپیکر با وجود اینکه بدون نیاز به اتصال سیم شارژ می شود، اما نمی تواند به شکل معلق این کار را انجام دهد. بر همین اساس هنگامی که شارژ باتری به پایان می رسد، سپیکر برای شارژ شدن به آهستگی روی بخش پایینی فرود می آید تا پخش موسیقی متوقف نگردد.

نکته ی جالب دیگر اینکه LG PJ9 قادر است با هر شارژ ۱۰ ساعت کاربر را همراهی کند، مدت زمانی که در مقایسه با محصولات موجود در بازار قابل قبول به حساب می آید.

31035679054_374034763f_h-1082x720

موضوع دیگری که اسپیکر جدید ال جی را از رقبای بسیاری متمایز می کند مقاومت در برابر آب است که به لطف گواهی IPX7 محقق شده، در نتیجه می توانید این دستگاه را تا نیم ساعت در عمق ۱ متری آب غوطه ور نمایید.

البته باید توجه داشته باشید که این موضوع به معنای مقاومت در برابر گرد و غبار نیست و استفاده از PJ9 در محیط های خاک آلود می تواند عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه نماید.

در مورد کیفیت پخش صدا هم لازم است به وجود دو رادیاتور پسیو در بدنه ی LG PJ9 اشاره کنیم که به پخش متعادل تر فرکانس های بیس و میانی منجر می گردد.

البته پخش بیس از طریق پایه ی پایینی انجام می شود که در نقش ساب ووفر ایفای وظیفه می کند، اما تمام فرکانس ها به شکل ۳۶۰ درجه در فضا منتشر می شوند تا صدا جلوه ای فراگیر داشته باشد.

در پایان لازم است اشاره کنیم که شرکت کره ای قصد دارد اسپیکر جدید خود را در نمایشگاه CES 2017 معرفی کند و برای مشخص شدن جزئیات بیشتر باید تا آن زمان منتظر بمانیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato