تجربه فراگیر وب در آپدیت جدید برای هدست Gear VR سامسونگ

تجربه فراگیر وب در آپدیت جدید برای هدست Gear VR سامسونگ

سامسونگ به تازگی مرورگر اینترنت در هدست Gear VR را به روز رسانی کرده و آن را به نسخه ۴.۲ ارتقاء داده است. مرورگر این هدست اکنون قادر است تجربه ای فراگیرتر از وب و همچنین کنترل بهتری بر آن را در اختیار کاربر قرار دهد.

بزرگترین تغییر، مربوط به آغاز پشتیبانی از نسخه یکم WebVR است که پیشتر توسط موزیلا و گوگل توسعه یافته و تلاش می کند تا وب را در قالب واقعیت مجازی و به شکلی فراگیر در اختیار کاربر قرار دهد. این قابلیت تماشای تصاویر سه بعدی و همچنین استریم کردن محتوای واقعیت مجازی را ساده تر می کند.

samsunginternet_gear-vr_main_2-w700

سامسونگ در وب سایت خود می نویسد که اکنون کاربران با استفاده از هدست Gear VR می توانند به لذت بردن از تصاویر و ویدیوها در نمایشگری بزرگ و مجازی بپردازند، گویی در یک سالن سینما حضور دارند.

samsunginternet_gear-vr_main_3-w700

Gear VR اکنون از استریم ویدیوی تحت وب ۱۸۰ درجه پشتیبانی می کند. در نتیجه می توانید به راحتی سری به یوتوب زده و به تماشای ویدیوهای توسعه یافته برای پلتفرم واقعیت مجازی بپردازید.

samsunginternet_gear-vr_main_4-w700

سامسونگ همچنین امکان مدیریت فایل ها را نیز به هدست واقعیت مجازی خود افزوده و بر همین اساس، کاربران می توانند به راحتی به محتوایی که در گلکسی S7 یا S7 Edge خود قرار داده اند، دسترسی داشته باشند. در این میان می توانید دستوراتی را با صدای خود به دستگاه بدهید و یا به سراغ کیبورد مجازی که روی صفحه قرار دارد بروید که اکنون از ۱۱ زبان پشتیبانی می کند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato