نینتندو سوییچ احتمالا از باتری های قابل تعویض پشتیبانی نمی کند

نینتندو سوییچ احتمالا از باتری های قابل تعویض پشتیبانی نمی کند

نینتندو سوییچ قرار است اولین کنسول هیبریدی باشد که می توان به وسیله آن هم در خانه و هم در خیابان و جاده، مشغول به بازی کردن شد. علاوه بر این، داک کنسول که به گفته برخی از شایعات باعث افزایش قدرت سوییچ می شود، همانند یک منبع تغذیه عمل می کند و روند بازی کردن در خانه را با سهولت همراه می سازد.

با این وجود، نگرانی های بسیاری از سوی کاربران در مورد طول عمر باتری سوییچ هنگامی که دستگاه به کنسولی دستی تغییر شکل می دهد، مطرح می شود. اما یک راه حل ساده همانند استفاده از باتری های قابل تعویض می تواند تمامی نگرانی ها را از بین ببرد. اما شایعات جدید با محوریت سوییچ، از عدم وجود باتری قابل تعویض در این کنسول، خبر می دهند.

nintendo_switch_1-w600

بر اساس گزارش وبسایت Engadget، فایل تشکیل شده در کمیسیون ارتباطات فدرال، بر این امر دلالت دارد و از عدم حضور باتری قابل تعویض در نینتندو سوییچ خبر می دهد. این خبر عجیب در حالی منتشر می شود که بیشتر توسعه دهندگان تلفن های هوشمند، از باتری های غیر قابل تعویض در بدنه موبایل های خود استفاده می کنند و سوییچ که به عنوان یک کنسول دستی نیز تلقی می شود روندی همانند دیگر طراحان در پیش گرفته و راه چاره ای برای گیمرها باقی نگذاشته است.

با این حال، فایل تشکیل شده بر اساس نسخه اولیه سوییچ شکل گرفته و ممکن است نسخه نهایی این کنسول هیبریدی از باتری قابل تعویض برخوردار باشد. علاوه بر این هنوز اطلاعاتی مبنی بر پورت های موجود در سوییچ منتشر نشده است و اگر کنسول از درگاه USB روی سخت افزار خود بهره مند باشد، به راحتی می توان با استفاده از یک شارژر همراه از مدت زمان بیشتری برای بازی کردن لذت برد.

در هر صورت برای مطلع شدن از اطلاعات تکمیلی، می بایست تا ۲۴ دی ماه و برگزاری نینتندو دایرکت منتظر ماند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato