ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رستوران قارچ دنبلان آیپد اپل
تکنولوژی

کاربردی تازه برای آیپد؛ ظرف غذای رستوران

آیپدهای اپل علاوه بر کاربردهای معمول برای سرگرمی، مرور وب، ساماندهی کارهای شخصی، مدیریت ایمیل ها و حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی، گهگاه در زمینه های حرفه ای و حتی هنری نیز کاربردهای ...

محمد مافی‌ها
نوشته شده توسط محمد مافی‌ها | ۱۰ دی ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۰

آیپدهای اپل علاوه بر کاربردهای معمول برای سرگرمی، مرور وب، ساماندهی کارهای شخصی، مدیریت ایمیل ها و حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی، گهگاه در زمینه های حرفه ای و حتی هنری نیز کاربردهای جالبی پیدا می کنند، اما به طور قطع متعجب خواهید شد اگر بشنوید که رستورانی از این گجت های گران قیمت به عنوان ظرف غذا استفاده می کند.

این درست همان کاری است که رستوران «کوئینس» (Quince) در شهر سانفرانسیسکو انجام می دهد. این رستوران در منوی خود غذایی با عنوان «سگی در جستجوی طلا» (A Dog in Search of Gold) دارد که به طور ویژه توسط سرآشپر مشهورش تهیه و روی صفحه نمایشگر آیپد اپل سرو می شود.

این غذا - که ترکیب آن قارچ دنبلان (truffle) سوخاری شده به همراه مخلفات است - بر روی یک سینی که کف آن یک آیپد قرار دارد سرو می شود. همان طور که در تصویر ابتدای مطلب می بینید، آیپد بخت برگشته در زیر قارچ ها در حال پخش یک ویدیو از طبیعت است.

شاید اقدام رستوران کوئینس به نوع نوآوری در نظر گرفته شود، اما دقیقاً فایده انجام آن مشخص نیست. ضمن این که معلوم نیست این ظروف دیجیتال چگونه پس از صرف غذا شسته و ضد عفونی می شوند. چنان که همه به خوبی می دانیم، آیپدهای اپل به هیچ وجه ضد آب نیستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
  • مهدی
    مهدی | ۱۰ دی ۱۳۹۵

    به درد همین کار بیش تر میخوره

  • toys
    toys | ۱۰ دی ۱۳۹۵

    ??مردم رد دادن

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی