اندروید 7.1.1 چه قابلیت هایی برای پرچمداران سامسونگ به همراه دارد؟

اندروید 7.1.1 چه قابلیت هایی برای پرچمداران سامسونگ به همراه دارد؟

کمی پیش سامسونگ از قطع برنامه بتای اندروید نوقا خبر داد و زودترین زمان ممکن در ماه ژانویه (اواخر دی و اوایل بهمن) را به عنوان زمان عرضه رسمی نسخه ۷.۱.۱ این سیستم عامل برای پرچمدارانش یعنی گلکسی S7 و S7 Edge اعلام نمود.

حالا به نظر می رسد نخستین مراحل آماده سازی عرضه این آپدیت در حال انجام است و فایل های PDF راهنمای استفاده از قابلیت های جدید سیستم عامل جدید گوگل روی سرورهای سامسونگ آپلود شده است.

3-w600

بر اساس تصاویر مربوطه، منوی نوار نوتیفیکیشن ها دستخوش تغییراتی شده و با پایین کشیدن آن ۶ گزینه تنظیمات اصلی در دسترس خواهند بود؛ در این حین با یک بار دیگر پایین کشیدن نوار مورد بحث سایر تنظیمات نمایان می شوند.

always-on-display-has-actionable-notifications-w600

یکی از جالب توجه ترین قابلیت ها امکان تعامل با نوتیفیکیشن ها در صفحه Always On موبایل است که پیش از این در گلکسی نوت ۷ دیده شده بود.

cleaner-camera-interface-w600

اپلیکیشن دوربین سامسونگ هم تغییراتی به خود دیده و رابط کاربری بهینه تری را ارائه می کند؛ به علاوه سیستم مدیریت حافظه و سیستم Smart Manager با دریافت تغییراتی جزئی به Device Maintenance تغییر نام یافته است.

re-made-smart-manager-w600

گفتنی است به روز رسانی اندروید ۷.۱.۱، ضمن ارتقاء عملکرد و بازدهی مناسب تر سیستم عامل، اموجی های جدیدی به کیبرد اضافه می کند و امکان جست و جو و ارسال مستقیم گیف های مختلف را نیز میسر می سازد. همچنین با فشردن طولانی آیکن برخی از برنامه ها می توان به گزینه های میانبر خاصی دسترسی یافت.

همانطور که پیش تر ذکر شد کاربران موبایل های گلکسی S7 و S7 Edge احتمالاً تا پایان ماه جاری می توانند از قابلیت های جدید سیستم عامل اندروید ۷.۱.۱ برخوردار باشند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato