دوربین 360 درجه Hubblo با قابلیت استریمینگ 4K معرفی شد

دوربین 360 درجه Hubblo با قابلیت استریمینگ 4K معرفی شد

کمپانی هنگ کنگی «Hubblo» در نمایشگاه CES 2017 از دوربین ۳۶۰ درجه با قابلیت استریمینگ با کیفیت ۴K رونمایی کرد که قرار است در آینده ای نزدیک وارد بازار شود.

«اریک سانگ» مؤسس مدیر «Hubblo» بیان کرد:

شرکت ما به کاربران این امکان را می دهد که عملیات به اشتراک گذاری مجازی و ارتباط همزمان را به شکل ساده تری انجام دهند. هنرمندان، بازیگران و حتی میزبانان و هر کس دیگری تنها با فشردن یک دکمه می توانند تعداد بیشتری بیننده را به خود جذب کنند.

گجت جدید «Hubblo» از سه جفت دوربین فیش آی با زاویه دید ۲۰۰ درجه بر روی یک بدنه هرمی شکل بهره می برد که می تواند تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه را خلق کند. سنسورهای به کار گرفته شده در داخل هر دوربین قادر است تصاویر با کیفیتی را تهیه می کنند.

خروجی سه بعدی دوربین می تواند درک عمقی مانند چشم های انسان را به ارمغان آورد. این دوربین داده ها را از ۶ دوربین خود به صورت همزمان دریافت کرده، آنها ویرایش می کند و سپس تصاویر را برای تهیه یک ویدیوی سه بعدی ۳۶۰ درجه به هم می چسباند.

گفتنی است که دوربین «Hubblo» عملکردی مشابه با دوربین Ozo نوکیا دارد با این تفاوت که قیمت دوربین نوکیا ۴۵۰۰۰ دلار بوده اما دوربین هنک گنگی ها تنها ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد و قرار است در سه ماهه اول ۲۰۱۷ راهی بازار شود.

از دیگر ویژگی های دوربین مورد بحث می توان به وزن کم، قابل حمل بودن، استفاده به صورت دستی یا روی سه پایه و باتری قوی برای کارکرد ۱ ساعته با هر بار شارژ اشاره کرد. محصول مذکور از آیفون ۶ کوتاه تر بوده و برای مشاهده تصاویر با هدست های VR، تنها به یک اینترنت پر سرعت و نرم افزار موبایل «Hubblo» احتیاج دارد.

«سانگ» ادعا می کند که تکنولوژی محصولات تولید شده توسط آنها حداقل یک سال جلوتر از محصولات مشابه بوده و آنها هیچگاه از گجت های شرکت های دیگر الهام نخواهند گرفت.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato