همه چیز درباره آیفون 13
ایسوس از تلفن همراه ZenFone 3 Zoom با دوربین دوگانه پرده برداشت

ایسوس از تلفن همراه ZenFone 3 Zoom با دوربین دوگانه پرده برداشت

ایسوس از جانشین تلفن همراه ZenFone Zoom با نام ZenFone 3 Zoom پرده برداشت که ویژگی بارز آن بهره بردن از یک دوربین دوگانه است. این دستگاه نسبت به ورژن پیشین، ۳ میلی متر باریک تر بوده اما با این حال توانسته باتری بزرگتر ۵ هزار میلی آمپری را در خود جای دهد.

جالب اینکه ایسوس ادعا می کند باتری ZenFone 3 Zoom به قدری قوی است که کاربر می تواند از آن به عنوان پاور بانک استفاده کرده و دیگر گجت های همراهش را هم شارژ کند.

البته، ایسوس از لحاظ آماری، دوربین ZenFone 3 Zoom را تضعیف کرده. در حالی که موبایل قبلی از زوم اپتیکال ۳ برابری بهره می برد، این یکی به رقم ۲.۳ برابر روی یکی از لنزهای خود بسنده کرده است.

zenfone_zoom_3_

دوربین دیگر این دستگاه با گشادگی ۱.۷ و لنزهای عریض نیز، ۱۲ مگاپیکسلی است. ایسوس می گوید این دو لنز می توانند با همکاری یکدیگر کار کرده و عمق تصویر بسیار خوبی را ارائه دهند

با توجه به محدوده قیمتی که ایسوس برای تلفن قبلی انتخاب کرده بود، بررسی ها چندان از این موبایل مثبت نبود. می توان موبایل های خوش قیمت و بهتری را از لحاظ کارایی دوربین پیدا کرد که شاید حتی از زوم ۴۰۰ دلاری هم ارزان تر باشند.

بنابراین بسیار اهمیت دارد که قیمت گذاری ایسوس روی این دستگاه جذاب تر از سال گذشته باشد. قرار است در ماه فوریه ۲۰۱۷ شاهد عرضه ZenFone 3 Zoom به بازار باشیم اما هنوز قیمت و مشخصات دیگر این دستگاه اعلام نشده است.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato