گارمین از خانواده ردیاب های دستی ماهواره ای InReach رونمایی کرد

گارمین از خانواده ردیاب های دستی ماهواره ای InReach رونمایی کرد

کمپانی گارمین با دست پر به نمایشگاه CES 2017 آمده و علاوه بر ساعت های هوشمند پایش سلامت و به روز رسانی های نرم افزاری، محصولاتی را برای ناوبری و تعیین موقعیت مکانی ارائه کرده. در بین این محصولات، دو دیوایس همراه نیز دیده می شوند که مخصوص ماجراجویان و جهانگردان طراحی شده اند.

این دو دستگاه موقعیت یاب به نام های +InReach SE و +InReach Explorer تحت پوشش سامانه ماهواره ای ایریدیوم قرار دارند که پس از خرید DeLorme توسط گارمین، در اختیار این شرکت قرار گرفته و پیام رسانی دوطرفه را در کنار موقعیت یابی بین المللی بر اساس GPS ممکن می سازد.

garmin-inreach-1

مدل +SE که ساده تر از دیگریست، ۴۰۰ دلار قیمت دارد و اواخر ماه مارس وارد بازار می شود. این دیوایس از پوشش GPS کامل، پیام رسانی و سیستم پیام اضطراری GEOS پشتیبانی می کند، و کاربران می توانند به واسطه ارتباط ماهواره ای، به تمامی تلفن های همراه، آدرس های ایمیل یا دیگر دیوایس های InReach پیام ارسال کنند.

مدل +Explorer علاوه بر کارکردهای فوق، نقشه های توپوگرافی DeLorme را نیز درون خود دارد، و از قطب نمای داخلی، ارتفاع سنج، فشارسنج و شتاب سنج نیز بهره می گیرد. باتری هرکدام از دستگاه های فوق در حالت مکان یابی فعال، تا ۱۰۰ ساعت دوام می آورند و در حالت آماده به کار نیز ۳۰ روز مداوم همراه کاربر خواهند بود.

البته برای بهره گیری از خدمات فوق، باید اشتراک ماهواره ای Iridium را نیز خریداری کنید که به صورت ماهیانه یا سالیانه عرضه می شوند، و قیمت آنها بین ۱۲ تا ۸۰ دلار در هر ماه متغیر است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato