قفل هوشمند بلوتوثی Smart Cube، راهکاری برای حفاظت از وسایل شخصی

قفل هوشمند بلوتوثی Smart Cube، راهکاری برای حفاظت از وسایل شخصی

یکی از جدیدترین گجت هایی که با استفاده از سرمایه جمعی به CES آمده، قفل هوشمند بلوتوثی ساخت شرکت Smart Armor است. این محصول که Cube نام داردد، از سیستم بلوتوث کم انرژی (BLE) برای جفت شدن با موبایل کاربر استفاده کرده و هرگاه که در محدوده پوشش آن قرار گیرد، به صورت خودکار باز خواهد شد.

البته باز کردن قفل از راه دور نیز به واسطه روترهای بلوتوث یا دیوایس های مشابه ممکن خواهد بود. Cube به سادگی داخل کشو، جعبه یا کمد نصب شده و از وسایل داخل آن حفاظت می کند.

smart-armor-cube-1

جالب است که اگر فردی بخواهد به زور یا با دستکاری این قفل را باز کند، پیغامی به موبایل کاربر ارسال شده و وضعیت را به او اطلاع می دهد. قفل هوشمند Cube با ساختاری مستحکم، می تواند تا ۱۰۰ پوند فشار را تحمل کرده و لوازم شخصی را از دسترس دیگران دور نگه دارد.

گفتنیست از جمله کاربران اصلی محصول Smart Armor می توان به خانواده هایی با کودکان کم سن و سال، اتاق های مشترک، یا خانه هایی که از طریق سرویس AirBNB اجاره داده می شوند، اشاره کرد.

این محصول در وب سایت جمع سپاری Indiegogo ظرف چند روز به هدف ۵۰ هزار دلاری خود رسیده، و تا ماه مارس سال جاری وارد بازار خواهد شد. قیمت Cube در حال حاضر ۸۹ دلار تعیین شده و بسته سه تایی آن نیز با قیمت ۲۲۵ دلار به فروش خواهد رسید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato