ماشین لباسشویی هیبریدی و هوشمند Whirlpool به فکر مصرف برق خانه شما است

ماشین لباسشویی هیبریدی و هوشمند Whirlpool به فکر مصرف برق خانه شما است

وقتی سخن از ترکیب ماشین لباسشویی و لباس خشک کن ها به میان می آید، ایرانی ها و ساکنین آمریکای شمالی قطعاً یاد مدل های لباسشویی عامی که در بازار یافت می شوند می افتند.

سال ها است که کمپانی هایی مانند ال جی و سامسونگ ماشین های لباسشویی هیبریدی را توسعه می دهند که در واقع لباس خشک کن را نیز در خود جای داده است؛ اما این مسئله برای اروپایی ها کمی ناشناخته تر محسوب می شود، چراکه مدل های مشابه این منطقه دو دستگاه مجزای بزرگ ارائه می دهند.

با همه این تفاسیر شرکت Whirlpool قصد دارد رویه مورد بحث را تغییر داده و ساعاتی پیش در جریان نمایشگاه CES 2017 از ماشین لباسشویی هیبرید و هوشمندش برای کشورهای اروپایی پرده برداشت.

nar_-combo_-slideshow_07-852x480-w600

اما نکته قابل تاکید این ماشین لباسشویی و لباس خشک کن، قابلیت اتصال به وای-فای و برقراری ارتباط یکپارچه با سرویس های کلاود Whirlpool، و در نتیجه همراهی لحظه به لحظه با کاربر است.

برای این منظور مصرف کننده می تواند با نصب اپلیکیشن همراه این دستگاه خانگی، وضعیت شستشوی لباس ها را مورد بررسی قرار داده و از راه دور برنامه اش را تنظیم نماید.

ناگفته نماند این ماشین لباسشویی به صورت هوشمند وضعیت مصرفی برق خانه را نیز کنترل کرده و به هنگام استفاده از آن در ساعات اوج مصرف هشدار می دهد.

گفتنی است تاریخ دقیق عرضه و همینطور قیمت ماشین لباسشویی هیبرید و هوشمند Whirlpool تاکنون اعلام نشده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato