اولین آزمایش کامل هایپرلوپ وان تا چند ماه آینده انجام می شود

اولین آزمایش کامل هایپرلوپ وان تا چند ماه آینده انجام می شود

به نظر می رسد ۲۰۱۷ سال تعیین کننده ای برای کمپانی هایپرلوپ وان است؛ شرکتی که با برنامه های جاه طلبانه اش قصد دارد به کمک لوله های اختصاصی امکان حمل و نقل و جابجایی را با سرعتی نزدیک به سرعت صوت فراهم نماید.

بعد از آنکه تصور می شد نخستین مراحل پیاده سازی و آزمایش اولیه این سیستم در شهر دبی عملیاتی خواهد شد، گزارش ها از انجام اولین تست کامل تا چند ماه آینده در شهر لاس وگاس حکایت دارند.

طی گفتگوی «جاش گیگل» یکی از مدیران هایپرلوپ وان، مکانیزم حمل و نقل پرسرعت نحوه زندگی بشر را متحول خواهد ساخت؛ او مدعی است در آینده به سرعتی بیش از ۱۱۲۰ کیلومتر بر ساعت دست خواهند یافت، به این معنا که بتوان از لوس آنجلس تا سن فرانسیسکو را در مدت کمتر از ۴۰ دقیقه پیمود.

810-w600

توسعه پروژه های هایپرلوپ با سرعت قابل قبولی در حال پیشروی است و تاکنون صدها متر از لوله ها را با موفقیت آزمایش و جایگذاری کرده ایم و به زودی وارد اکوسیستم واقعی زندگی مردم خواهیم شد.

به نظر می رسد مدیران این کمپانی روی حرفشان مانده اند و اولین مراحل پیاده سازی آن را امسال انجام خواهند داد. از طرفی رویای هایپرلوپ راه اندازی اولین سرویس حمل و نقل کامل تا سال ۲۰۲۰ میلادی است که با همین روند شدنی است.

در هر صورت به نظر می رسد در آینده نزدیک نگاهمان متوجه مکانیزم های پرسرعت هایپرلوپ در دنیای واقع خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato