تاریخ دقیق انتشار بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد؟

تاریخ دقیق انتشار بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد؟

تردیدی نیست که بازی جدید استودیو راکستار گیمز یعنی Red Dead Redemption 2 که سال ها انتظارش را می کشیدیم، یکی از مهم ترین و مورد توجه ترین عناوین سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

بنابر گفته های پیشین این بازی از مدت ها قبل در دست توسعه قرار دارد و با معرفی رسمی و نمایش نخستین تریلرش، قرار است پاییز سال ۲۰۱۷ برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه شود.

با وجود اینکه هنوز بیش از دو فصل تمام تا آغاز پاییز بعدی فاصله داریم، یکی از وب سایت های خرده فروشی آنلاین مراحل پیش فروش این بازی را آغاز کرده و ضمن این اتفاق، تاریخ دقیقی را برای ارسال آن ذکر کرده است.

بر این اساس ۲ اکتبر ۲۰۱۷ (دهم مهر ۱۳۹۶) تاریخ عرضه عنوان Red Dead Redemption 2 خواهد بود.

red-dead-redemption-2-release-date-620x436-w600

هر چند که می بایست این مسئله را مد نظر داشته باشیم که اعتبار چندانی به این رقم نیست و صرفاً می توان آن را تاریخی امیدوار کننده که نشان از عرضه هر چه زودتر بازی مورد انتظارمان در فصل پاییز دارد دانست.

گفتنی است نسخه قبلی این عنوان هرگز برای PC عرضه نشد و در حال حاضر نیز خبری از ساخت دنباله اش برای گیمرهای کامپیوتر در دست نیست.

اما هیچ چیزی در این مورد محال نیست و برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر احتمالاً می بایست تا E3 2017 که خرداد ماه سال آتی برگزار می شود، منتظر بمانیم.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato