سرویس های آنلاین سوییچ رایگان نخواهند بود

سرویس های آنلاین سوییچ رایگان نخواهند بود

امروز رئیس شرکت نینتندو، تاتسومی کیمیشیما در جریان برگزاری مراسم معرفی سوییچ حاضر شد و از ویژگی های جالب کنسول تازه این شرکت مانند ویژگی ها و سرویس های آنلاین سخن به میان آورد.

به نظر می رسد که نینتندو وارد دوره مدرنی شده و به گفته ژاپنی ها کاربران تازه سوییچ قادر هستند به ویژگی ها و سرویس های آنلاین قدرتمند و تازه ای دست پیدا کنند. اما علاقه مندان به این سرویس های آنلاین باید بدانند که استفاده از این ویژگی ها رایگان نیست و برای تجربه آن موظف به پرداخت هزینه آن هستند.

کیمیشیما در ابتدای برگزاری مراسم اعلام کرد که تمامی کاربران کنسول ها می توانند به راحتی با دوستان خود به اجرای آنلاین بازی ها بپردازند. اما سرویس های آنلاین نینتندو در پاییز پیش رو، تغییراتی به خود می بیند و به سرویسی غیر رایگان تبدیل می شود.

با این حال هنوز قیمتی برای استفاده از قابلیت های آنلاین از سوی نینتندو ارائه نشده است. اما با توجه به سابقه ای که از نینتندو سراغ داریم احتمال می رود استفاده از سرویس های آنلاین ژاپنی ها قیمت ارزانی داشته باشد.

با این حال برای آنلاین بازی کردن این موضوع کمی متفاوت خواهد بود و احتمالا هزینه استفاده از این سرویس ها مانند اکس باکس لایو و PSN قیمتی معادل با ۶۰ دلار برای هر سال خواهد داشت. نینتندو سوییچ امروز به طور رسمی معرفی شد و قرار است در تاریخ ۱۳ اسفند ماه روانه بازار بازی های ویدیویی شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato