لاجیتک از ماوس گیمینگ G203 رونمایی کرد؛ عضو جدید خانواده Prodigy

لاجیتک از ماوس گیمینگ G203 رونمایی کرد؛ عضو جدید خانواده Prodigy

هر کسی که خود را یک پی سی گیمر حرفه ای بنامد، احتمالاً بیش از سایر کاربران به سرعت پاسخ دهی ماوس اهمیت می دهد. در واقع تشخیص سریع حرکات و میزان شخصی سازی یک ماوس، اصلی ترین فاکتورهای آن برای گیمرهای حرفه ای به شمار می روند.

لاجیتک به عنوان یکی از فعال ترین کمپانی های تولیدکننده تجهیزات گیمینگ، تا به امروز ماوس و ها کیبوردهای گیمینگ گوناگونی را به دست گیمرها رسانده که هر یک از قابلیت های گوناگونی در زمینه برنامه ریزی و پاسخ دهی بهره مند هستند. این کمپانی حالا از جدیدترین عضو سری G Prodigy رونمایی کرده که ماوسی عالی برای گیمینگ با قیمتی مناسب تلقی می شود.

ماوس G203، تا حد زیادی از مدل G100S الهام گرفته و طراحی خود را نیز از آن به ارث برده است. G203 درست مثل G100S طراحی ساده اما جذابی دارد و با مهندسی پیشرفته تر، راحتی و مقاومت بیشتری را برای کاربر به ارمغان می آورد. سنسور این ماوس، ۲۰۰ الی ۶۰۰۰ نقطه به ازای هر اینچ را پوشش می دهد و تکنولوژی آن، در ایالات متحده توسعه یافته و در سوئیس تولید شده است.

در نهایت، ماوس گیمینگ G203 Prodigy تا حد زیادی قابل شخصی سازی است و از شش دکمه قابل برنامه ریزی بهره می برد. علاوه بر این، ۵ میزان حساسیت متفاوت برای پوشش نقطه به ازای اینچ وجود دارد که به صورت آنی قابل تغییر هستند و LED تعبیه شده روی بدنه هم از ۱۶.۸ میلیون رنگ با سطوح روشنایی متفاوت پشتیبانی می کند. این ماوس گیمینگ قرار است طی ماه جاری میلادی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato