بارندگی شدید روند ساخت مقر جدید اپل را با دشواری همراه کرده است [تماشا کنید]

بارندگی شدید روند ساخت مقر جدید اپل را با دشواری همراه کرده است [تماشا کنید]

حدود ۲ سال از آغاز عملیات احداث مقر دوم کمپانی اپل می گذرد و همانطور که طی گزارشات تصویری و ویدیویی اخیر دیده ایم، پیشرفت چشم گیری حاصل شده و تقریباً فضای اغلب ساختمان های حاضر در سفینه فضایی مدور اصلی تکمیل گردیده است.

همانطور که می دانید تیم کوک چند ماه پیش اعلام کرد برنامه های شرکت به گونه ای چیده شده که مقر ۵ میلیارد دلاری جدید تا ژانویه ۲۰۱۷ (همین ماه) آماده شود.

اما به نظر می رسد فعلاً خبری از این اتفاق نیست و با وجود پیشرفت های حاصل شده فاصله زیادی تا نهایی سازی پروژه باقی مانده است.

در حال حاضر تکمیل نمای داخلی و محوطه سازی در دستور کار قرار گرفته، ولی از آنجایی که مناطق شمالی ایالت کالیفرنیا در روزهای اخیر میزبان بارش شدیدی بوده است، فعلاً این روند با اختلال همراه شده.

more-mud-w600

تصاویر جدید نشان می دهند محوطه های عظیم این مقر با آب ساکن و گِل پوشانده شده است، اما در هر صورت کارگران مشغول کاشت درخت و انجام تزئینات داخلی هستند.

گفته می شود حدود ۵۰ درصد از پنل های خورشیدی در نظر گرفته شده برای سقف ها نیز تاکنون جایگذاری شده و قرار است در مجموع حدود ۶۰ درصد از کل سقف های موجود را بپوشاند.

با این تفاسیر برنامه ساخت و ساز کوپرتینویی ها فعلاً دستخوش تغییر شده و می دانیم حداقل می بایست تا پایان نیمه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی برای آماده سازی مقر دوم اپل صبر کنیم.

در ادامه ویدیوی وضعیت مقر دوم اپل در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ را مشاهده می کنید:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato