زلدای جدید با عملکردی بی نقص و رزولوشن 900p روی نینتندو سوییچ اجرا می شود

زلدای جدید با عملکردی بی نقص و رزولوشن 900p روی نینتندو سوییچ اجرا می شود

یقیناً می دانید که بازی های مختلف با دو رزولوشن متفاوت روی کنسول مورد انتظار نینتندو سوییچ اجرا می شود. یکی در حالت قابل حمل که دارای محدودیت ۷۲۰p بوده و دیگری در حالت خانگی که حداکثر ۱۰۸۰p است.

همین موضوع دست مایه گروه تخصصی و تحلیلی دیجیتال فاندری شده تا وضعیت و چگونگی اجرای بازی پرطرفدار The Legend of Zelda: Breath of the Wild را در هر دو سبک کنسول هیبریدی جدید ژاپنی ها بسنجند.

اگر نمایش تریلر و گیم پلی این بازی در جریان رونمایی سوییچ را با ویدیویی که در E3 2016 روی Wii U پخش شد مقایسه کنید، شاهد ارتقای ظریفی که در اغلب المان های بازی اعمال شده خواهید بود.

نتایج آزمایشات نشان می دهد زلدای جدید در حالت قابل حمل و در حالت خانگی کنسول نینتندو سوییچ به ترتیب با رزولوشن های ۷۲۰p و ۹۰۰p اجرا می شوند.

بدیهی است که زلدا در حین سفر از حداکثر توان نمایشگر سوییچ بهره جسته، اما کاهش ابعاد تصاویر در مدل خانگی کنسول به خاطر حفظ فریم ریت ثابت و یکپارچه ۳۰ فریم بر ثانیه صورت گرفته است.

یافته های دیجیتال فاندری به قدری کافی است که متخصصین مربوطه اظهار رضایت کاملی در این زمینه داشته باشند و عملکرد بی نقص آن را ستایش کنند؛ اما در هر صورت محدودیت های سخت افزاری این کنسول به مرور جای بحث زیادی خواهند داشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato