نینتندو سوییچ نیامده تا جایگزین 3DS باشد

با وجود این که نینتندو از همان ابتدای معرفی کنسولش، برای توصیف آن از کلمه «هیبردی» استفاده نموده بود ولی قابلیت های دستی این پلتفرم بیش از بقیه به چشم می آمد. طبیعتا به واسطه همین مسئله هم بعضی ها فکر کردند که نینتندو سوییچ جای ۳DS را خواهد گرفت. حالا گفته های این کمپانی نشان می دهند که دیوایس آن ها نیامده تا جایگزین کنسول دستی ۳DS باشد.

با توجه به مصاحبه ای که Reggie Fils-Aime، ریاست بخش آمریکا نینتندو، با وب سایت Weird انجام داده است ژاپنی ها همچنان از ۳DS پشتیبانی می کنند و عرضه کنسول بازی سوییچ تاثیری روی این مسئله نمی گذارد: «۳DS عمر درازی را پیش رو دارد. از دید ما، ۳DS و نینتندو سوییچ پهلو به پهلوی هم زندگی خواهند کرد. شما با نینتندو سوییچ می توانید جدیدترین بازی ها را انجام دهید یا با عناوین فراوان ۳DS خود را سرگرم نمایید.»

رجی حرف های خود را این گونه ادامه داد که تا پایان امسال، بازی هایی هم رای ۳DS عرضه می شوند: «ما پیش از این طعم چالش مدیریت دو سیستم متفاوت را چشیده ایم. شاید بازیکن ها نینتندو سوییچ را کنسولی دستی ببینند اما به اعتقاد من این پلتفرم ذاتا دیوایسی خانگی است که شما همه جا می توانید از آن استفاده کنید.» کنسول بعدی ژاپنی ها سوم مارس (۱۳ اسفند) با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟