ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دیدار کنسرسیوم یونیکد با اپل برای اضافه کردن اموجی های جدید

کنسرسیوم یونیکد که مسئول استاندارد نگه داشتن کیفیت اموجی هاست در نظر دارد که در هفته آینده در کوپرتینو به دیدار اپل برود و در مورد اموجی های افراد مو قرمز  که احتمالا به زودی ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۵

کنسرسیوم یونیکد که مسئول استاندارد نگه داشتن کیفیت اموجی هاست در نظر دارد که در هفته آینده در کوپرتینو به دیدار اپل برود و در مورد اموجی های افراد مو قرمز  که احتمالا به زودی پای خود را به گجت های هوشمند باز می کنند، به بحث و گفتوگو بپردازد.

اخبار منتشر شده حاکی از آن است که بسیاری از افراد مو قرمز خواستار اضافه شدن چنین اموجی هایی هستند. به گفته Emojipedia، بیشترین شکایتی که در سه ماه اخیر به دستشان رسیده به عدم حضور اموجی های مو قرمز اشاره داشته اند.

گویا مسئله عدم حضور اموجی های مو قرمز آنقدر بزرگ شده که می بایست اعضای کنسرسیوم یونیکد که نام اپل نیز در میان آن ها دیده می شود به این موضوع رسیدگی و راه حلی برای خواسته های کاربران ارائه کنند.

بر اساس اخبار منتشر شده، چیزی تا عرضه یونیکد ۱۰ باقی مانده نمانده و احتمالا شاهد راه حل هایی برای رفع مشکل عدم حضور اموجی های مو قرمز خواهیم بود.

احتمال آن می رود که شخصیت های جدیدی با موهای قرمز رنگ به لیست بلند بالای اموجی ها اضافه شوند. همچنین، طراحی کاراکترهای سفید پوست رنگ پریده با موی قرمز نیز می تواند جزو راه حل های پیشنهادی برای پاسخ به نیاز کاربران باشد.

علاوه بر این، امکان آن وجود دارد تا اموجی های مو قرمز مختلفی با رنگ پوست های متفاوت طراحی شوند تا کاربران بتوانند بر اساس سلیقه خود از آن ها استفاده کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • BVB
  BVB | ۴ بهمن ۱۳۹۵

  بابا چقد مسخرس دیگه چقدر میخوان یه کیبورد رو شلوغش کنن اونم الکی!!!

 • Zxz
  Zxz | ۳ بهمن ۱۳۹۵

  خخخخ

 • irani
  irani | ۳ بهمن ۱۳۹۵

  یعنی چن تا شکلک اموجی اینقدر مهم هست که یه کنسرسیوم هم داره عجببببب

مطالب پیشنهادی