اپل مشکل قطع و وصل شدن ایرپادها هنگام مکالمه را بررسی می کند

اپل مشکل قطع و وصل شدن ایرپادها هنگام مکالمه را بررسی می کند

به تازگی شکایاتی مبنی بر قطع و وصل شدن ناگهانی ایرپاد ها در هنگام برقراری تماس به دست اپل رسیده است. به همین منظور کوپرتینویی ها در حال بررسی این مشکل هستند و قصد دارند هر چه سریع تر به رفع آن بپردازند.

با مراجعه به وب سایت پشتیبانی اپل، لیستی از مشکلات کاربران ایرپادهای مشاهده می شود که همگی از قطع شدن ناگهانی اتصال بلوتوث در هنگام برقراری تماس خبر می دهند، در حالی که ایرپادهای بی سیم در هنگام پخش موسیقی یا فعالیت های دیگر عملکرد خوبی از خود نشان می دهند و بدون مشکل کار می کنند.

مشکل مورد بحث به صورت محدود گریبان گیر دارندگان آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس شده و تا کنون شکایتی مبنی بر قطع و وصل شدن ایرپادها توسط کاربران آیفون های جدید به دست اپل نرسیده است.

گفتنیست تحقیقات اولیه نشان می دهند قطع ارتباط تنها زمانی رخ می دهد که کاربران به طور همزمان، آیفون را به اپل واچ نیز مرتبط ساخته باشند. البته این وضعیت منحصر به اسمارت واچ اپل نیست و  دیگر دیوایس ها از جمله پوشیدنی های هوشمند فیت بیت نیز همین مشکل را ایجاد می نماید، بنابراین به نظر می رسد مشکلی کلی در زمینه ارتباط همزمان آیفون با گجت های بلوتوث و ایرپادها وجود دارد.

طبق اظهارات کاربران، خاموش و روشن کردن ایرپادها و قطع و وصل کردنشان هم مشکل مورد بحث را حل نمی کند. با این حال به عنوان راه حل موقت، به کاربران پیشنهاد شده که هنگام مکالمه فقط از یک ایرپاد استفاده کنند، تا نهایتاً راه حل اصلی از سوی اپل ارائه شود.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato