اپلیکیشن ماشین حساب گوگل حالا تاریخچه محاسبات را هم نمایش می دهد

اپلیکیشن ماشین حساب گوگل حالا تاریخچه محاسبات را هم نمایش می دهد

اگر تا حالا از ماشین حساب گوگل برای انجام محاسبات تان استفاده می کردید، بالاخره قابلیتی که منتظرش بودید از راه رسید. یکی از دلایلی که بسیاری از کاربران اپلیکیشن های ماشین حساب دیگر را به ماشین حساب گوگل ترجیح می دهند سادگی بیش از حد آن است.

وقتی که محاسبات طولانی و پیچیده ای انجام می دهید، مطمئنا نیاز به این دارید که گاهی به محاسبات قبلی تان نگاهی انداخته تا بابت درستی نتایج حاصل شده مطمئن شوید. ماشین حساب گوگل تا امروز از چنین قابلیتی برخوردار نبود، اما به لطف به روز رسانی اخیر این گزینه یعنی تاریخچه محاسبات هم به آن اضافه شده است.

در نسخه ۷.۲ اپ Google Calculator می توانید با فشردن آیکن سه نقطه در گوشه بالا و سمت راست این ماشین حساب به بخشی تحت عنوان History دسترسی داشته باشید. راه ساده تر هم کشیدن پد ماشین حساب به سمت پایین است تا تاریخچه محاسبات نمایان شود. اگر دیگر به محاسبات قبلی خود احتیاجی نداشته باشید نیز قادرید با انتخاب گزینه Clear آن ها را از حافظه اپلیکیشن پاک کنید.

این به روز رسانی هنوز در گوگل پلی منتشر نشده، بنابراین برای دانلود فایل APK می توانید همین حالا به این لینک مراجعه نمایید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato