مدیر واحد موبایل سامسونگ: گلکسی نوت 8 با امکانات و ایمنی بهتر در راه است

سامسونگ اخیرا تایید کرده که علیرغم بروز مشکلات برای باتری نوت ۷ و فراخوان این دستگاه از کل بازارها، همچنان از برند گلکسی نوت برای نام گذاری فبلت های آتی اش استفاده خواهد کرد.

اندکی قبل از آغاز کنفرانس خبری ویژه ای که روز گذشته از سوی سامسونگ به منظور ارائه توضیحات در مورد علل بروز حادثه برای نوت ۷ ترتیب داده شده بود، D.J. Koh مدیر ارشد واحد موبایل این شرکت در مصاحبه اش با سایت سی نت اعلام داشت: «من نوت ۸ را با امکاناتی بهتر، ایمن تر و البته نوآورتر باز خواهم گرداند.»

وی در ادامه خاطر نشان کرد که فبلت های سری نوت هم اکنون هواداران وفادار زیادی دارند و حتی مشکلاتی که برای آخرین عضو این خانواده به وجود آمد هم نتوانست از علاقه شان به این سری کم کند.

گفتنی است که روز گذشته سامسونگ با برگزاری یک کنفرانس خبری ویژه مسئولیت کامل مشکلات روی داده برای نوت ۷ را بر عهده گرفت و اعلام نمود که آن را تماما از بازار جمع آوری کرده است.

البته ورایزن پیشتر خبر داده بود که هنوز هزاران دستگاه گلکسی نوت ۷ معیوب در دست کاربران است، با این همه تلاش سامسونگ برای جمع آوری این موبایل به طرق گوناگون از جمله آپدیت های نرم افزاری همچنان ادامه خواهد داشت.

همانطور که در خبرهای روز گذشته خواندید این شرکت همچنین نوعی فرایند تست هشت مرحله ای را برای باتری مورد استفاده در موبایل های تولیدی اش تعریف کرده تا اطمینان حاصل کند که دیگر تراژدی نوت ۷ تکرار نخواهد شد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟