عنوان Ni No Kuni 2 در کنار پلی استیشن ۴ برای پی سی هم منتشر می شود

لول ۵ به طور رسمی از انتشار بازی Ni no Kuni II: Revenant Kingdom برای پی سی در کنار پلی استیشن ۴ خبر داد. آکیهیرو هینو، مدیر عامل شرکت لول ۵، پس از تایید این خبر، درباره این موضوع چنین گفت:

وجود نسخه پی سی به این معناست که افراد بیشتری در سرتاسر جهان می توانند به بازی ما دسترسی پیدا کنند و از آن لذت ببرند. به عنوان یک طرفدار بازی های نقش آفرینی غربی، فکر می کنم که بازی ما هم می تواند با اکشن سریع و دنیای جهان باز غنی خود، تجربه ای مشابه با آثار توسعه دهندگان غربی برای گیمرها رقم بزند.

علاوه بر این، هینو درباره نحوه همکاری شرکت خود با Ghibli's legacy هم صحبت کرد و چنین گفت:

Ghibli's legacy به طور مستقیم با مردم و خانواده ها سر و کار دارد و از زمانی که همکاری خود را با آن ها آغاز کردیم، ما هم سعی نمودیم تا ارتباط قوی تری با خانواده ها برقرار کنیم.

به نظر می رسد که لول ۵ می خواهد بازار بازی های خود را گسترش دهد و قصد دارد با Ni no Kuni 2 این فعالیت را آغاز کند و این اثر را در اختیار افراد بیشتری قرار دهد. با این حال آن ها نمی خواهند که بازار ژاپن را هم فراموش کنند و قصد دارند روز به روز سلطه بیشتری بر آن پیدا کنند.

با این حال،  باندای نامکو، ناشر بازی Ni no Kuni 2، هنوز تاریخ عرضه ای برای انتشار این اثر در نظر نگرفته است. اما احتمال می رود که این بازی ژاپنی برای هر دو پلتفرم مورد بحث در سال ۲۰۱۷ به طور همزمان عرضه شود.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟