معرفی بازی Deer Hunter 2017؛ شکارچی استخوان

همیشه داشتن یک ایده جدید به معنای ساخت ادامه نیست. سالیانه بازی های گوناگونی را میبینیم که با وجود مکانیزم های جالب، تفاوت چندانی با پیشینیان خود نداشته و طبیعتا همین مسئله را هم می توانیم از بزرگترین نقاط ضعف این عناوین بنامیم. اما بعضی توسعه دهندگان برای رهایی از این مشکلات از یک سیاست متفاوت استفاده می کنند؛ آن ها جای ساخت ادامه، تنها به آپدیت ساخته های خود روی می آورند.

البته نه بروزرسانی های معمولی، یک آپدیت عظیم که المان های زیادی به گیم پلی اضافه نموده و استودیوی سازنده با تغییرات پسوند عنوانش از این مکانیزم ها رونمایی می کند. Vainglory را انجام داده اید؟ همان بازی معروف و الهام گرفته از Dota 2 و League of Legends را می گوییم. توسعه دهنده این اپلیکیشن هم همین رویه را پیش گرفت و سال گذشته با آپدیت ساخته اش، ورژن دوم Vainglory را عرضه نمود.

Deer Hunter 2017 نه تنها مرحله های قسمت پیشین را داشته، بلکه با اضافه سازی ماموریت های مختلف توانسته خود را به عنوان سرگرم کننده ترین عنوان سبکش به بازیکن ها بشناساند.

یا عنوان کارتی و ایرانی هشت خوان که با آن هم شاهد همین سیاست بودیم. حالا مزایای این تصمیم چیست؟ بازیسازان می توانند با این روش ضمن حفظ مکانیزم های مثبت قبلی گیم پلی، با اضافه سازی المان هایی جذابیت ساخته شان را افزایش دهند. احتمالا با عناوینی که گفتیم، به این نتیجه رسیده اید فقط برای بازی های آنلاین اسمارت فون ها رویه آپدیت عظیم مناسب است.

اما استودیوی معروف Glu Games با Deer Hunter نشان داده همیشه این گونه نیست. آن ها از ورژن ۲۰۱۵ این عنوان تصمیم گرفتند قسمت های جدید را طی عناوین متفاوتی نساخته و با آپدیت های بزرگ، ورژن های بعدی را به دست بازیکن ها برسانند. چند روز پیش هم نسخه ۲۰۱۷ ساخته Glu Games عرضه شد که مطمئنا با مکانیزم های جالبش خیلی ها را به تجربه این اپلیکیشن ترغیب خواهد نمود.

همانگونه که اسکرین شات ها نشان می دهند، لقب «بیشترین تغییرات» ورژن ۲۰۱۷ را می توانیم به نام قابلیت رفتن به آب بزنیم؛ خلاف گذشته می توانید ماهی های گوناگونی را با قلاب ها صید کنید. خوشبختانه این حالت گیم پلی تنها جذابیت ساخته Glu Games را افزایش نداده و حالا با وجود محیط های آبی، طعم یک تجربه نسبتا متفاوت را می چشید. چون شاید به نسخه ۲۰۱۶ المان هایی اضافه شده بود اما همان گیم پلی را با تفاوت های خیلی کم می دیدیدم.

قابلیت شخصی سازی و خرید اسلحه های فراوان از جذاب ترین بخش های Deer Hunter بوده که حالا به قسمت ۲۰۱۷ بازگشته است.

Glu Games برای ورژن ۲۰۱۷ نزدیک به ۱۰۰ مرحله مختلف گذاشته تا بازیکن ها ساعت ها وقت خود را با صید ماهی ها بگذرانند. البته همچنان و همانند قسمت های پیشین، بعضی از این ماموریت ها بازیافت قبلی ها هستند اما چون تعداد آن ها مناسب است می توانیم از این نقطه ضعف چشم پوشی نماییم. از دیدگاه گرافیک هم تغییرات زیاد نیستند ولی ماهی ها و منطقه ها نسبت به حجم این اپلیکیشن طراحی خوبی دارند.

Deer Hunter از معروف ترین بازی های تلفن های هوشمند بوده و احتیاجی نیست تجربه آن را پیشنهاد کنیم. برای کسانی که پس از اتمام مرحله های Deer Hunter 2016 این عنوان را پاک کرده اند، حالا وقت مناسبی است تا با ورژن ۲۰۱۷ یک بازگشت به این اپلیکیشن داشته باشند. بازیکن هایی هم که تاکنون دست به تجربه یکی از عناوین Deer Hunter نزده اند، می توانند به واسطه Deer Hunter 2017 به میلیون ها مخاطب ساخته Glu Games بپیوندند.

Deer Hunter 2017
  • Deer Hunter 2017
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Glu Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۴۴ / ۵۱ مگابایت
دانلودنظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟