قیمت تلویزیون های فوق باریک ال جی مشخص شد؛ ظرافت ارزان نیست

قیمت تلویزیون های فوق باریک ال جی مشخص شد؛ ظرافت ارزان نیست

قیمت تلویزیون های فوق باریک ال جی مشخص شد؛ ظرافت ارزان نیست

طی نمایشگاه CES 2017 بود که ال جی از خانواده جدید تلویزیون های OLED خود پرده برداشت؛ مجموعه تلویزیون های فوق باریکی که حتی از یک آیفون هم باریک تر بوده و سری Signature W نامیده شده است.

در حالی که همچنان اطلاعیه ای رسمی از سوی کره ای ها منتشر نشده، یکی از خرده فروشی ها به نام B&H قیمت اغلب تلویزیون های ۲۰۱۷ ال جی را فاش ساخته است.

بر این اساس تلویزیون های فوق باریک خانواده W که تنها ۲.۵۷ میلی متر ضخامت دارند در دو اندازه ۶۵ و ۷۷ اینچ به ترتیب با قیمت های ۸ هزار و ۲۰ هزار دلار به فروش می رسند.

اگرچه این رقم در نگاه اول بالا به نظر می رسد، اما با توجه به سابقه سری G که پارسال معرفی شد، تقریباً مناسب به نظر می رسد و نباید انتظار مقدار کمتری داشت.

گفتنی است این تلویزیون ها به قدری باریک هستند که ال جی مجبور شده درگاه ها و اجزای ارتباطی آن را پشت بدنه ساندبار مجهز به Dolby Atmon قرار دهد. سری W تقریباً از تمام استانداردهای کیفی نمایشگر HDR مثل دالبی ویژن پشتیبانی می کند.

اگر احساس می کنید قیمت این تلویزیون ها خیلی بالا است و دنبال مدل ارزان تری از خانواده ۲۰۱۷ ال جی هستید، خرده فروشی مذکور قیمت محصولات سری C و E را نیز اعلام کرده که در ادامه مشاهده می کنید:

  • LG OLED C7 55inch - بدون ساندبار - ۲۵۰۰ دلار
  • LG OLED C7 65inch - بدون ساندبار - ۴۰۰۰ دلار
  • LG OLED E7 55inch - همراه ساندبار - ۳۵۰۰ دلار
  • LG OLED E7 65inch - همراه ساندبار - ۵۰۰۰ دلار
  • LG OLED W7 65inch - همراه ساندبار دالبی اتموس - ۸۰۰۰ دلار
  • LG OLED W7 77inch - همراه ساندبار دالبی اتموس - ۲۰۰۰۰ دلار

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل