ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ویدیوهای جدید از پیشرفت قابل توجه پروژه ساخت مقر اپل [تماشا کنید]

اخیراً دو ویدیوی جدید ضبط شده توسط پهپاد از پیشرفت پروژه تأسیس مقر اپل منتشر شده و نگاه کوتاهی را به سازه مورد اشاره انداخته که با نزدیک شدن به فوریه برخی از قسمت های آن ...

اخیراً دو ویدیوی جدید ضبط شده توسط پهپاد از پیشرفت پروژه تأسیس مقر اپل منتشر شده و نگاه کوتاهی را به سازه مورد اشاره انداخته که با نزدیک شدن به فوریه برخی از قسمت های آن در حال تکمیل شدن هستند.

در ویدیوی ضبط شده توسط «Duncan Sinfield» کارگران در حال نصب سنگ های آبنمای داخلی عمارت هستند که پس از گذشت ماه ها از آغاز شروع پروژه در نهایت پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. با وجود آنکه ساخت سازه در حال تکمیل شدن است اما هنوز شیشه های آفتاب گیر برای دسترسی ساده تر کارگران به جرثقیل نصب نشده اند.

«Matthew Roberts» در ویدیوی خود پیشرفت 70 درصدی را برای نصب پنل های خورشیدی ارزیابی کرده و اشاره می کند که فضای پروژه کماکان به دلیل وقوع طوفان در هفته های گذشته مملو از آب است.

مکان های دیگر در حال تکمیل عبارتند از پارکینگ سنگ فرش شده در جلوی ساختمان تحقیق و توسعه، چراغ های روشنایی در پیاده روی ساختمان مذکور و مسیر پیاده روی در اطراف محوطه.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • mahdi ghaemi
  mahdi ghaemi | ۱۴ بهمن ۱۳۹۵

  جالب بود
  www.gorgandl.com

 • بیژن
  بیژن | ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

  این مقر به درد زمان استیو جابز میخوره الان اپل باید به فکر مرقد باشه تا مقر ...

مطالب پیشنهادی