امکان اشتراک گذاری چندین عکس در یک پست به زودی به اینستاگرام اضافه می شود

به زودی در اینستاگرام می توانید با هر پست چندین عکس به اشتراک گذاشته و از آن ها یک گالری بسازید. انجام این کار فعلا برای حساب های تبلیغاتی میسر شده که می توانند چندین عکس را در یک پست به اشتراک بگذارند و کاربران با سوایپ به چپ و راست میان آن ها جابجا شوند. اما از انتشار این قابلیت در آخرین نسخه بتای اینستاگرام اندروید پیداست که به زودی تمام ۶۰۰ میلیون نفر کاربران این شبکه اجتماعی به آن دسترسی خواهند داشت.

به لطف این قابلیت در عوض لمس کردن هر عکس، کافیست انگشت تان را کمی روی آن نگه دارید. از اینجا به شما اجازه داده می شود که بتوانید ۱۰ عکس یا ویدیو را برای بارگذاری انتخاب کنید. پیش از پست کردن این تصاویر در قالب گالری هم قادرید روی تمام شان فیلتر یکسانی بیندازید، یا وارد ویرایشگر هر کدام شده و این کار را به صورت جداگانه انجام دهید.

متأسفانه تست کننده های این قابلیت گفته اند که شاهد باگ های متعددی در آن بوده و هنگام بارگذاری مکررا با پیغام های خطا مواجه شده اند. البته طبیعی است چرا که قابلیت مذکور فعلا در مرحله آزمایشی به سر می برد.

وبسایت ورج در خصوص زمان ارائه این قابلیت برای عموم کاربران با مقامات اینستاگرام تماس گرفته اما پاسخی دریافت نکرده است. اما می توان امیدوار بود که به زودی از طریق این آلبوم ها تایم لاین افراد از عکس های سریالی مسافرت ها و جشن های تولد (که اکثر مواقع خارج از ترتیب زمانی به نمایش در می آیند) خلوت شود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟