آیا قیمت LG G6 نسبت به پرچمدارهای پیشین افزایش می یابد؟

رسانه های کره ای این روزها سخت مشغول پوشش اخبار دو پرچمدار بزرگ امسال ال جی و سامسونگ هستند. حالا که سامسونگ کمی واضح تر در مورد پرچمدار جدید خود صحبت می کند، تمرکز بیشتری روی نشر اخبار ال جی قرار گرفته.

در حالی که ماه پیش گفته شد ال جی جی ۶ از جی ۵ ارزان تر خواهد بود اما خبر امروز نقطه مقابل آن قرار دارد. یعنی پرچمدار امسال نه تنها ارزان تر نیست، بلکه حتی هم قیمت جی ۵ هم نیست. تحلیلگران پیش بینی کرده اند که قیمت جی ۶ احتمالا حدود ۴۰ الی ۵۰ دلار از مدل سال گذشته گران تر باشد که این افزایش قیمت به خاطر تجهیزات پیشرفته تر G6 است.

باید این را هم افزود که همین گروه از تحلیلگران معتقدند قیمت گلکسی اس ۸ و آیفون ۸ هم امسال با افزایش رو به رو خواهد بود و ال جی با این کار، خود را به بازنده میدان تبدیل نخواهد کرد، بلکه شاهد یک رویه طبیعی در افزایش قیمت پرچمدارها هستیم.

طبق شایعات، ال جی جی ۶، نمایشگر ال سی دی ۵.۷ اینچی با رزولوشن ۲۸۸۰ در ۱۴۴۰ خواهد داشت. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با نمایشگر دستگاه، حاشیه ۴ میلی متری در قسمت بالایی است که در واقع بسیار ناچیز به نظر می رسد.

نمایشگرهایی که تمام صفحه جلویی را می پوشانند قرار است امسال به یکی از اساسی ترین تغییرات موبایل ها تبدیل شوند و باید شاهد ظهور موبایل هایی باشیم که تقریبا حاشیه ای ندارند.

طبق گزارش ها، قیمت ال جی جی ۶ تقریبا حدود ۷۷۰ دلار خواهد بود در حالی که جی ۵ با قیمت ۷۲۰ دلار عرضه شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟