پرچمدار سونی به MWC 2017 نمی آید؛ احتمال معرفی موبایل پشت درهای بسته

پرچمدار سونی به MWC 2017 نمی آید؛ احتمال معرفی موبایل پشت درهای بسته

طرفداران سونی بدون شک نمی توانند تا برگزاری کنفرانس خبری سونی در کنگره جهان موبایل ۲۰۱۷ منتظر بمانند؛ کنفرانسی که پیشتر گفته شده باید منتظر رونمایی از ۵ موبایل هوشمند تازه در آن باشیم. با این همه، احتمال دارد که کمپانی ژاپنی هیچ موبایل پرچمداری با خود به این رویداد بین المللی نیاورد.

در شایعات آمده سونی در حال توسعه موبایلی پرچمدار با نام رمز «یوشینو» است که از چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و نمایشگر ۴K بهره مند خواهد بود. اگر سونی این موبایل را طی ماه جاری میلادی معرفی کند، امکان دارد که قادر به عرضه آن تا پیش از ورود گلکسی اس ۸ سامسونگ به بازار در ماه آوریل نباشد.

برای جلوگیری از چنین مشکلی، گفته می شود که سونی تاریخ رونمایی از پرچمدار خانواده اکسپریا را به تعویق انداخته است؛ هرچند که این موبایل کماکان در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ حضور داشته و پشت درهای بسته، به خبرنگاران نشان داده می شود.

اگر این مسئله حقیقت داشته باشد، سونی حداقل ۴ موبایل میان رده در کنفرانس خود معرفی خواهد کرد که با اسامی رمز بلنک برایت، کِیاکی، هینوکی و مینئو شناخته می شوند. گفتنی است که خبر مربوط به پرچمدار تازه سونی، یکبار دیگر با خبرهای مربوط به عدم عرضه چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ تا پیش از پایان آوریل سازگاری دارد و احتمالاً سامسونگ واقعاً در تلاش بوده با کوتاه کردن دست تولیدکنندگان رقیب از این چیپست، موفقیت گلکسی اس ۸ را تضمین کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato