این ربات نقاش، از طراحی های دیجیتالی شما تقلید می کند

این ربات نقاش، از طراحی های دیجیتالی شما تقلید می کند

اخیراً ربات کوچکی برای جذب سرمایه در وب سایت کیک استارتر قرار گرفته است که از بازویی کوچک بهره برده و با اتصال به اپلیکیشنی روی تبلت یا موبایل های هوشمند، طراحی های شما را به صورت همزمان روی کاغذ تقلید می کند.

اپلیکیشن مورد اشاره که روی پی سی و مک هم قابل استفاده است، با اتصال به اینترنت از طریق وای فای، امکان ارسال و دریافت پیام هایی را از سراسر جهان به ارمغان می آورد. اگر کسی دیگر نیز اپلیکیشن را نصب کرده باشد، می توانید طرحی خاص را به صورت مستقیم برای او بفرستید؛ درست است که این کار، شاید روش مناسبی برای برقرار ارتباط به شمار نرود؛ اما حداقل صمیمیت و شخصیت خاص خود را دارد.

سازندگان ربات Line-us می گویند به دنبال ساخت جامعه ای از کاربران هستند که نقاشی های یکدیگر را از طریق اپلیکیشن جمع آوری کرده و به شخصی سازی ربات می پردازند. Line-us رابط کاربری خاص خود را دارد می تواند به دستگاه های Scratch ،Arduino، رزبری پای و پایتون متصل شود. ضمناً امکان تعویض جوهر رنگی و اندازه قلم نیز وجود دارد.

این پروژه از همین حالا توانسته سرمایه مورد نیاز توسعه دهندگانش را جمع آوری کند اما کماکان می توان با پرداخت ۸۶ دلار، از نسخه های اولیه ربات Line-us بهره مند شد. اگر همه چیز به خوبی پیش رود، این ربات بعد از عرضه رسمی در ماه اکتبر، با قیمت ۱۲۴ دلار به فروش خواهد رسید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato