بازی موبایلی جدید نینتندو در روز نخست انتشار 2.9 میلیون دلار درآمدزایی کرد

تاتسومی کیمیشیما مدیرعامل کمپانی نینتندو هفته گذشته از انتشار ۳ بازی موبایلی در هر سال خبر داد و روز گذشته اولین عنوان اختصاصی ژاپنی ها در سال ۲۰۱۷ برای صنعت تلفن های هوشمند در اپ استور و گوگل پلی قرار گرفت.

اما نکته جالب توجه جایی است که Fire Emblem Heroes در روز نخست انتشار خود توانست بیش از ۲.۹ میلیون دلار به درآمدزایی بین المللی نینتندو یاری برساند.

موسسه آماری Sensor Tower مدعی است این بازی طی ۲۴ ساعت ابتدایی نزدیک به ۲ میلیون بار از اپل استور و گوگل پلی دانلود شده؛ به علاوه لازم به ذکر است که نسخه اندرویدی آن با تاخیر چند ساعته روی فروشگاه گوگل قرار گرفته است.

با رشد درآمد ۲.۹ میلیون دلاری، بازی فایر امبلم به اندازه پوکمون گو و سوپر ماریو ران در سال گذشته میلادی موفق نبوده، اما در حال حاضر به عنوان یکی از برترین لانچ های سال ۲۰۱۷ شناخته می شود.

همانطور که پیش بینی می شد، این بازی موبایلی بیش از همه در کشور ژاپن مورد استقبال قرار گرفته و ایالات متحده آمریکا در رده دوم قرار دارد.

گفتنی است نینتندو در ادامه این روند قصد دارد نسخه اندرویدی سوپر ماریو ران را ماه آینده منتشر ساخته و بازی Animal Crossing نیز در تاریخ نامعلومی در ادامه سال جاری میلادی روانه اپ استور و گوگل پلی خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟