ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دولت کره جنوبی و وضع قوانینی سخت گیرانه در رابطه با امنیت تلفن های هوشمند

به دنبال کل ماجراها و حواشی پدید آمده برای موبایل گلکسی نوت 7 سامسونگ، دولت کره جنوبی تصمیم گرفته مجموعه قوانین امنیتی جدیدی را وضع کند. به گفته The Investor بر اساس این قانون کارخانجات تولید و ...

به دنبال کل ماجراها و حواشی پدید آمده برای موبایل گلکسی نوت 7 سامسونگ، دولت کره جنوبی تصمیم گرفته مجموعه قوانین امنیتی جدیدی را وضع کند.

به گفته The Investor بر اساس این قانون کارخانجات تولید و توسعه تلفن های هوشمند در صورت آتش گرفتن یا منفجر شدن یکی از محصولاتشان، می بایست فوراً جزئیات و گزارش آن را مستقیماً به سمع و نظر دولت برسانند.

به علاوه کمپانی مد نظر باید بلافاصله خط تولید دیوایس مربوطه را متوقف کرده، تحقیقات لازم برای شناسایی علت رخداد را انجام داده و در نهایت از عدم تکرار حادثه اطمینان حاصل گردد؛ پس از انجام اتمام مراحل این فرآیند شرکت مجدداً اجازه خواهد داشت تولید موبایلش را از سر بگیرد.

دولت کره جنوبی احتمالاً این قوانین و ضوابط جدید را دوشنبه همین هفته رسماً اطلاع رسانی خواهد کرد و طی ماه های آینده عملیاتی می شود.

علاوه بر این وزارت این کشور قصد دارد نتایج تحقیقات خودش در مورد گلکسی نوت 7 را نیز در همین حین اعلام کند. پیش بینی می شود نتایج این تحقیقات تا حد زیادی با بیانیه رسمی سامسونگ در همین رابطه یکسان باشد.

گفتنی است کمپانی ساکن سئول به دنبال ماجرای مورد بحث از مجموعه آزمایشات و تست های امنیتی 8 مرحله ای باتری پرده برداشت و امیدوار است که هرگز چنین تراژدی تکرار نشود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی