با آپدیت بعدی واتس اپ می توانید از تغییر وضعیت افراد مطلع شوید

با آپدیت بعدی واتس اپ می توانید از تغییر وضعیت افراد مطلع شوید

بر خلاف فیسبوک، به روزرسانی نوار وضعیت افراد در واتس اپ خصوصیت خیلی مهمی نیست چرا که باید برای آگاهی از آخرین تغییرات به پروفایل آن ها مراجعه کنید. اما به نظر می رسد که بعضی کاربران دوست دارند که از تغییر وضعیت دیگر افراد با خبر شوند. اگر شما هم از جمله این کاربران هستید خبری خوبی برایتان داریم.

مطابق آخرین توییت  WABetaInfo@ که ظاهرا آخرین نسخه بتای واتس را تست می کرده، به نظر می رسد که در نسخه های بعدی می توانید از تغییر وضعیت مخاطبین خود با یک نوتیفیکیشن باخبر شوید. این خصوصیت برای زمانی که می خواهید حضورتان را در یک جلسه کاری به گوش افراد برسانید یا بگویید که مشغول رانندگی هستید می تواند کاربرد داشته باشد.

اما از طرف دیگر شاید تغییر وضعیت پی در پی افراد هم بتواند برایتان آزاردهنده شود. خبر خوب اینکه قادرید نوتیفیکیشن های مربوط به این تغییرات را هر زمان که خواستید Mute (بی صدا) کنید.

به گفته WABetaInfo@ نوتیفیکیشن های تغییر وضعیت در حالت پیش فرض غیر فعالند، بنابراین فعال کردن آن ها به صورت دستی و به اختیار خود شماست. هنوز زمان ارائه رسمی این قابلیت در واتس اپ معلوم نشده، اما با اطمینان می توان گفت که خصوصیت یادشده بعد از انتشار با استقبال کاربران این پیام رسان پرجمعیت مواجه خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato