ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ربات کوچک کاسیو به شما زبان انگلیسی می آموزد

به اعتقاد اغلب مردم یادگیری یک زبان جدید در شمار سخت ترین کارهای دنیا قرار می گیرد؛ کمپانی کاسیو هم به این مسئله اشراف کامل داشته و می داند که آموختن انگلیسی برای ژاپنی زبان ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۵

به اعتقاد اغلب مردم یادگیری یک زبان جدید در شمار سخت ترین کارهای دنیا قرار می گیرد؛ کمپانی کاسیو هم به این مسئله اشراف کامل داشته و می داند که آموختن انگلیسی برای ژاپنی زبان ها دشواری های خاص خودش را دارد.

بنابراین گجت بامزه و کوچکی تدارک دیده شده که می تواند هم به عنوان راهنمای آموزشی زبان انگلیسی عمل کند و هم در قامت یک هم صحبت روی میز کاربر بنشیند.

شرکت کاسیو که آوازه ای شهیر در زمینه توسعه ساعت های مچی و سایر لوازم کاربردی دارد، چندی پیش پرده از ربات کوچکی به نام Lesson Pod برداشته که تنها 11 سانتی متر ارتفاع دارد و تا حدودی هوشمند عمل می کند.

این دیوایس بامزه در هر ساعتی از شبانه روز با شما مکالمه می کند، دستور زبان آموزش می دهد، لغات و چگونگی تلفظ صحیح آنها را یادآوری می نماید و از طرفی می تواند با اتصال به وای-فای اطلاعاتی دستیار-گونه مانند ساعت و وضعیت آب و هوا و غیره را اطلاع رسانی کند.

گفتنی است در حال حاضر ربات جمع و جور کاسیو فقط در اختیار ژاپنی هایی قرار دارد که می خواهند انگلیسی یاد بگیرند، اما در آینده نزدیک از زبان های گسترده تری نیز پشتیبانی خواهد کرد.

Lesson Pod از هفته آینده با قیمت 260 دلار قابل خریداری است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی