گوگل برای احیای پیام رسان Allo از کاربران کمک می خواهد

گوگل برای احیای پیام رسان Allo از کاربران کمک می خواهد

Allo را به خاطر دارید؟ همان پیام رسان گوگل که اواخر تابستان سال جاری معرفی شد و قرار بود علاوه بر کنار زدن Hangouts، جای خالی اپلیکیشنی همچون iMessage را در اکوسیستم اندروید پر نماید.

پس از شروع طوفانی و عبور از مرز ۱۰ میلیون دانلود، این برنامه نتوانست توجه مخاطبین را به خود جلب نماید و با وجود آپدیت های متعدد، هیچگونه قابلیت هیجان انگیزی را در آن نمی بینیم که ما را مجاب به استفاده از آن نماید. بدین ترتیب Allo به یکی از اپلیکیشن های فراموش شده حاضر در موبایل کاربران تبدیل شد.

با این حال، گوگل هنوز دست از تلاش برنداشته و قصد دارد این پیام رسان را از کما بیرون آورد، و بدین منظور می خواهد از کاربرانش کمک بگیرد. این کمپانی از تمام افرادی که تاکنون از Allo استفاده کرده یا به آن علاقه داشته اند، دعوت کرده تا در نظرسنجی و ارائه بازخورد به آنها شرکت نمایند.

گوگل در حال حاضر قصد دارد تحقیقاتی را به صورت حضوری در چند شهر از جمله سیاتل، سن فرانسیسکو، دهلی نو، سائو پائولو و لندن برگزار کرده و به مرور این برنامه را به دیگر کشورها توسعه دهد.

در جریان این جلسات، نسخه های آزمایشی اپلیکیشن Allo در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد تا در مورد نقاط قوت و ضعف آنها و ویژگی های مورد انتظار، بازخوردهای خود را به سازنده ارائه دهند. حال باید دید آیا این طرح می تواند Allo را به جایگاه مناسبی در بین پیام رسان های متعدد کنونی برساند یا خیر.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato