ورایزن پیشنهاد خود برای خرید یاهو را تا 250 میلیون دلار دیگر کاهش داد

ورایزن پیشنهاد خود برای خرید یاهو را تا 250 میلیون دلار دیگر کاهش داد

به نظر می رسد که بعد از چند رخنه امنیتی و رسوایی هایی بزرگ برای یاهو، ورایزن پیشنهاد پیشین خود برای خرید این کمپانی را تا ۲۵۰ میلیون دلار دیگر کاهش داده است.

وب سایت بلومبرگ در گزارشی تازه می گوید که ورایزن صبح امروز پیشنهاد خود را کاهش داده و افزوده که هر دو طرف قرارداد، انتظار دارند تا مسئولیت قانونی رخنه های سایبری را مشترکاً برعهده گیرند. از سوی دیگر، رویترز می گوید که این کاهش پیشنهاد، ممکن است تا سقف ۳۵۰ میلیون دلار نیز افزایش یابد.

ماه جولای سال گذشته میلادی بود که ورایزن از برنامه خود برای خرید یاهو به قیمت ۴.۸۳ میلیارد دلار گفت. این کمپانی اعلام کرد قصد دارد یاهو را با AOL، که آن نیز در ژوئن ۲۰۱۵ با قیمت ۴.۴ میلیارد دلاری خریداری شد ادغام نماید. تنها چند ماه بعد و پس از افشای خبر دو رخنه امنیتی بزرگ، خرید یاهو از سوی ورایزن به خطر افتاد.

در سپتامبر ۲۰۱۶، یاهو اطلاعات مربوط به هک ۲۰۱۴ را منتشر کرد که حداقل ۵۰۰ میلیون اکانت را تحت تاثیر قرار می داد. در ماه دسامبر سال گذشته میلادی هم یاهو مجدداً خبر از هک دیگری طی سال ۲۰۱۳ داد که نام ها، ایمیل ها و رمزهای عبور بیش از ۱ میلیارد کاربر را افشا کرده بود. بعد از این دو خبر، در گزارش ها گفته شد که ورایزن به دنبال کاهش قیمت پیشنهادی یا رها کردن قرارداد خود با یاهو است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato