همه چیز درباره آیفون 13
با آپدیت جدید واتس اپ، عکس و ویدیو در Status خود اشتراک بگذارید

با آپدیت جدید واتس اپ، عکس و ویدیو در Status خود اشتراک بگذارید

تقریباً سه روز دیگر اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ ۸ ساله می شود؛ این در حالی است که تا اینجای کار ماهیت این برنامه تقریباً از زمین تا آسمان تغییر کرده است.

این اپلیکیشن در ابتدا طراحی شد تا وضعیت و حالات روزانه (همان Status) کاربر را با دیگران به اشتراک بگذارد و لیستی از نوشته های از پیش تعیین شده را در اختیار قرار می داد.

بعد از مدت کوتاهی سرویس پیام رسانی نیز به آن اضافه شد، اما همچنان ماجرای استاتوس های آماده برقرار ماند تا اینکه جدیدترین به روز رسانی (از روی دست اسنپ چت) سنت ۸ ساله واتس اپ را تغییر داد.

از امروز کاربران اپلیکیشنِ متعلق به فیسبوک می توانند علاوه بر متن، عکس ها و ویدیوهای خود را نیز در بخش استاتوس با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند.

تصاویر منتشر شده هم به اندازه کافی رمزنگاری شده هست و امنیت قابل قبولی دارد؛ هرچند که با این حال می توان بازه زمانی مشخصی برای آنها تعیین کرد تا بعد از مدت خاصی خود به خود حذف شوند.

گفتنی است هر روز بیش از ۵۰ میلیارد پیام در واتس اپ رد و بدل می شود که حدود ۳ میلیون از آنها عکس، ۷۶۰ میلیون ویدیو و ۸۰ میلیون گیف هستند. به روز رسانی جدید این اپلیکیشن را می توانید هم اکنون از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

شاید به خواندن این خبرها علاقمند باشید:

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato