ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مدیریت پیام کوتاه اندروید Android Messages
موبایل

تغییر نام اپلیکیشن پیام کوتاه گوگل در اندروید

گرچه این روزها کاربرد پیام های کوتاه (SMS) بسیار محدود و کمرنگ شده، اما این به آن معنی نیست که گوگل اپلیکیشن مدیریت پیام کوتاه سیستم عامل اندروید را به طور کامل فراموش کرده است. ...

گرچه این روزها کاربرد پیام های کوتاه (SMS) بسیار محدود و کمرنگ شده، اما این به آن معنی نیست که گوگل اپلیکیشن مدیریت پیام کوتاه سیستم عامل اندروید را به طور کامل فراموش کرده است. اپ مذکور به تازگی و همزمان با تغییر نامش از «Google Messenger» به «Android Messages» میزبان برخی بهبودهای جزئی شده است.

البته ظاهر این اپلیکیشن و قابلیت های اساسی آن بدون تغییر مانده اند، اما چند بهبود جزئی مربوط به استانداردهای گوگل برای پیام کوتاه و تغییراتی در روانی عملکرد در آن اعمال شده است. اپراتورهایی که از استانداردهای گوگل (RCS) برای ارسال و دریافت پیام کوتاه پشتیبانی می کنند، می توانند تجربه ای از کاربری پیام کوتاه مشابه سرویس iMessage اپل را برای کاربران خود فراهم کنند.

در حال حاضر تعداد محدودی از اپراتورها در کشور آمریکا از قابلیت های سرویس RCS گوگل پشتیبانی می کنند. از جمله این قابلیت ها می توان به امکان ارسال فیدبک برای پیام های کوتاه متنی و پیام های چند رسانه ای اشاره کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Ali.T
    Ali.T | ۶ اسفند ۱۳۹۵

    عجب خبر مهمی

مطالب پیشنهادی