ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل با هدف تمرکز بر آینده هوش مصنوعی، دفتر خود در سیاتل را توسعه می دهد

اپل قصد دارد حضور خود در منطقه اصلی کسب و کار سیاتل را گسترش داده و تیم های بیشتری را برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشینی در آنجا به کار ...

اپل قصد دارد حضور خود در منطقه اصلی کسب و کار سیاتل را گسترش داده و تیم های بیشتری را برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشینی در آنجا به کار گمارد.

طبق این اخبار، اپل دو طبقه دیگر از برج Two Union Square را هم اجاره خواهد کرد تا تیم استارتاپ Turi که چندی پیش تحت مالکیت این کمپانی درآمد نیز به آنها ملحق شده و فضای کافی برای افزودن تیم های بیشتر ایجاد شود. «کارلوس گوسترین» مدیر بخش یادگیری ماشینی اپل می گوید:

ما در تلاشیم تا برترین افراد که عاشق هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و مشتاق انجام تحقیقات در این حوزه هستند، اهداف درازمدت و ایده های خلاقانه دارند را گرد هم جمع کنیم. هدف های ما بسیار بزرگ هستند و به همین دلیل با سرعت هر چه بیشتر به استعدادیابی و جذب آنها می پردازیم.

گوسترین که کمپانی Turi را بنیان نهاده و از اساتید دانشگاه واشنگتن نیز هست، می گوید تیم سیاتل ارتباط تنگاتنگی با گروه های حاضر در مقر اصلی اپل در کوپرتینو، به ویژه آنهایی که روی قابلیت های هوش مصنوعی محصولات و خدمات آتی اپل تمرکز دارند، برقرار می کند.

دکتر کارلوس گوسترین

به عقیده گوسترین، اقدامات تیم سیاتل می تواند قابلیت درک و پیش بینی فراتری را در اختیار آیفون های بعدی قرار دهد:

آنچه در آینده تفاوت اصلی را ایجاد خواهد کرد، ارتباط عاطفی با دستگاهیست که علاوه بر هوشمندی، کاربر را درک کرده و نیازهای او را پیش بینی نماید، و به عنوان همراهی ارزشمند در کنار فرد قرار گیرد. هوش مصنوعی هسته اصلی این کار است، و ما بخشی از تیم بزرگی هستیم که در سیاتل روی این موضوع کار می کنیم.

مدیر ارشد بخش یادگیری ماشینی اپل می گوید مجموعه سیاتل، برنامه های درازمدت این کمپانی را پیش می برد که برای بازه های 3 الی 10 ساله زمان بندی شده اند، تا قابلیت های مورد نیاز را در محصولات اپل پیاده سازی نمایند.

گفتنیست دانشگاه واشنگتن از امروز برنامه بورسیه ویژه ای را با پشتوانه مالی یک میلیون دلار در سطح فوق حرفه ای برای دوره های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به اجرا درآورده که به عقیده کارشناسان، حاصل سرمایه گذاری اپل در شرکت Turi است و به جذب استعدادهای بیشتر در این حوزه می انجامد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohsen Noparvar
    Mohsen Noparvar | ۷ اسفند ۱۳۹۵

    غلطهای املایی و دستوریتون خیلی زیاد شده

مطالب پیشنهادی