سرویس Flow سامسونگ، به دو پلتفرم اندروید و ویندوز 10 شکلی یکپارچه می بخشد

سرویس Flow سامسونگ، به دو پلتفرم اندروید و ویندوز 10 شکلی یکپارچه می بخشد

سامسونگ طی کنفرانس خود در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ از اپلیکیشنی به نام Samsung Flow رونمایی کرده که می تواند اتصالی میان دیوایس های مبتنی بر اندروید و ویندوز ۱۰ کمپانی برقرار سازد. سامسونگ ساعاتی پیش از خانواده تبلت های گلکسی بوک هم رونمایی کرده بود که ویندوز ۱۰ مایکروسافت را به اجرا در می آورند و با بهره گیری از سرویس Flow، قابلیت های جالبی در اختیار کاربر قرار می دهند.

سامسونگ با استفاده از این اپلیکیشن، امکان باز کردن قفل تبلت های گلکسی از طریق اسکنر اثر انگشت تعبیه شده روی اسمارت فون های گلکسی را مهیا کرده است. به محض فعالسازی این قابلیت، کاربر می تواند تبلت گلکسی و مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود را بدون هیچ کار اضافه و تنها از طریق موبایل گلکسی باز کند.

اما همه چیز به همین محدود نشده و و کمپانی گام های بیشتری با Flow برداشته است. از این پس کاربران می توانند فایل های خود را میان تبلت و موبایل های هوشمند سری گلکسی نیز جا به جا کنند. به عنوان مثال، اگر بخواهید تصویری را از تبلت اندرویدی گلکسی به تبلت گلکسی بوک بفرستید، امکان انجام سریع آن از طریق اپ Flow وجود دارد. به همین شکل، سایر فایل ها مانند فایل های ویدیویی و PDF نیز می توانند میان دستگاه های هوشمند شما جا به جا شوند.

در نهایت، قابلیت دیگر اپ Flow، امکان دریافت نوتیفیکیشن های هر دستگاه، روی دستگاه دیگر است. این قابلیت پیشتر از طریق کورتانا روی سیستم عامل ویندوز ۱۰ قرار گرفته بود اما ظاهراً Samsung Flow سرعت عمل بیشتری داشته و حتی از قابلیتی برای پاسخ دهی سریع نیز بهره می برد. در ویدیوی پایین، می توانید جادوی Samsung Flow را از نزدیک تماشا کنید:

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato