همه چیز درباره آیفون 13
بازگشت دوباره به موردور؛ خبر توسعه ادامه Shadow Of Mordor فاش شد

بازگشت دوباره به موردور؛ خبر توسعه ادامه Shadow Of Mordor فاش شد

Shadow Of Mordor یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۴ بود و مسلما خاطره خوشی از خود در ذهن بسیاری از گیمرها به جا گذاشته است. طبیعی است که پس از موفقیت این بازی نوآورانه و جدید، توسعه دهندگان آن بخواهند داستان تالیان را ادامه دهند و با نسخه ای کامل تر و قدرتمندتر برای دومین بار پا به سرزمین میانه بگذارند.

با این وجود اخبار کمی در مورد توسعه ادامه Shadow Of Mordor به گوش می رسد و تا کنون هیچ خبری از سوی توسعه دهندگان بازی مبنی بر توسعه نسخه دوم، در دسترس قرار نگرفته است. خوشبختانه امروز وبسایت خرده فروشی تارگت، با قرار دادن نسخه دوم Shadow Of Mordor در لیست پیش فروش بازی های خود،‌ علاوه بر تایید توسعه قسمت بعدی، نام آن را نیز فاش کرده است.

وبسایت تارگت از قسمت دوم با نام Shadow Of War یاد کرده و فعلا از توسعه بازی برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان خبر داده است. مسلما انتشار این خبر که هنوز از سوی توسعه دهندگان به تایید نرسیده، مانع از توسعه بازی روی پلتفرم پی سی نمی شود. چرا که قسمت ابتدایی برای رایانه های شخصی نیز عرضه شده بود و بعید به نظر می رسد که مونولیث از توسعه بازی روی این پلتفرم صرف نظر کرده باشد.

علاوه بر این، تارگت از نسخه کامل تر این اثر نیز پرده برداشته که به گفته این وبسایت، نسخه گلد Shadow of War شامل ۴ بسته الحاقی مختلف است و ارزشی برابر با ۱۲۵ دلار دارد. به تمامی ویژگی هایی که تارگت به آن ها اشاره کرده، زمان عرضه بازی در تاریخ ۲۲ اگوست (۳۱ مرداد ماه) را هم اضافه کنید.

با وجود آنکه تاریخ احتمالی عرضه Shadow of War غیر معقول نیست، اما باید این مسئله را در نظر گرفت که اغلب تاریخ هایی که از سوی خرده فروشی ها اعلام می شوند، کاملا درست نیستند و بیشتر اوقات با تاخیر همراه هستند.

با این حال هنوز هیچ واکنشی از سوی مونولیث صورت نگرفته و احتمال می رود در آینده ای نه چندان دور، خبر رسمی توسعه قسمت دوم Shadow Of Mordor در دسترس قرار گیرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato