نوکیا ساعت های هوشمندی با طول عمر باتری بالا عرضه خواهد کرد

نوکیا ساعت های هوشمندی با طول عمر باتری بالا عرضه خواهد کرد

روز گذشته «سدریک هاچینگز»، معاون رئیس بخش «سلامت دیجیتال» کمپانی نوکیا در کنگره جهانی موبایل بارسلون عنوان کرد که این شرکت به دنبال ساخت ساعتی هوشمند با تمرکز روی طول عمر باتری دراز مدت است.

کمپانی فنلاندی علاوه بر رونمایی از نوکیا ۳۳۱۰، نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶، یک ساعت آنالوگ قابل اتصال به تلفن همراه را معرفی کرد که در اصل نسخه تغییر نام یافته « Withings Steel HR» است که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد.

متأسفانه مدیر نوکیا از انتشار اطلاعات مربوط به ساعت هوشمند جدید شرکت خودداری کرد اما اذعان داشت که بخش «سلامت دیجیتال» که خود رهبر آن است نسبت به موقعی که در اواسط ۲۰۱۶ توسط کارمندان «Withing» تأسیس شد، پیشرفت های قابل توجهی داشته است. همچنین تیم آنها هم اکنون در حال توسعه چند محصول است که در سال جاری رونمایی خواهند شد.

گفتنی است «Withing» پیش از آنکه به تصاحب نوکیا در بیاید، گجت هایی را برای پایش سلامت و آگاه سازی از اعلانیه عرضه کرده بود اما با توجه به اظهارات «هاچینگز» به نظر می رسد که هم اکنون تمرکز آنها روی محصولات دیگری معطوف شده است.

مدیر کمپانی نوکیا در رابطه با فناوری هایی که ممکن است در آینده در گجت های آنها مورد استفاده قرار گیرند، پنل های آمولد را به دلیل امکان بهره مندی از نمایشگرهای همیشه روشن و همچنین تضمین طول عمر باتری زیاد، مورد تحسین قرار داد.

باید منتظر ماند و دید که آیا ساعت های هوشمند نوکیا می توانند ادعای آنها مبنی بر طول عمر باتری دراز مدت را ثابت کنند یا خیر.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato