مانیتور جدید فیلیپس با پنل خمیده، عمق رنگ بالا و پشتیبانی از تکنولوژی فری سینک

مانیتور جدید فیلیپس با پنل خمیده، عمق رنگ بالا و پشتیبانی از تکنولوژی فری سینک

یکی از توزیع کننده های اصلی محصولات کمپانی فیلیپس خبر داده که این شرکت به زودی نمایشگری جدیدی را با پنل خمیده، عمق رنگ بالا و پشتیبانی از تکنولوژی فری سینک شرکت ای ام دی روانه بازار خواهد کرد.

این نمایشگر ۲۷ اینچی با شماره مدل «۲۷۸E8QJAB» در ماه جاری میلادی و با قیمت ۳۰۰ دلاری در دسترس خریداران قرار می گیرد. طبق اعلام سازنده، شعاع قوس پنل این نمایشگر برابر با ۱۸۰۰ میلی متر خواهد بود. لازم به ذکر است که هرقدر عدد شعاع قوس کمتر باشد، نمایشگر از خمیدگی بیشتری برخوردار خواهد بود.

خمیدگی پنل نمایشگر باعث می شود دیدن تصاویر برای چشم انسان ساده تر شده و عمق تصویر بیشتری را ایجاد نماید. ضمن این که فناوری «Flicker-Free» اختصاصی فیلیپس باعث می شود تا در هنگام بازسازی تصویر هیچ گونه پرشی در آن ایجاد نشود. این امر کمک زیادی در جلوگیری از خستگی چشم کاربر می کند.

علاوه بر این، تکنولوژی بازسازی عمودی «Vertical Alignment» در این محصول نیز سبب می شود که نمایشگر جدید زاویه دید وسیع تری نسبت به رقبای خود داشته باشد.

همان طور که در جدول بالا مشاهده می شود، محصول جدید فیلیپس هر دو استاندارد sRGB و NTSC در زمینه تولید رنگ را به طور کامل پوشش می دهد. بهره مندی پنل نمایشگر این مانیتور از تکنولوژی IPS نیز به تولید طبیعی تر رنگ ها کمک شایانی می کند.

از دیگر ویژگی های بارز ۲۷۸E8QJAB می توان به فناوری «SmartContrast» اشاره کرد که به واسطه آن در کسری از ثانیه میزان کنتراست و نور پس زمینه، متناسب با محتوای به نمایش درآمده تنظیم می شود.

آخرین قابلیت برجسته مانیتور مورد بحث پشتیبانی از تکنولوژی فری سینک شرکت ای ام دی است که آن را به گزینه ای ایدآل برای پی سی گیمرها بدل می سازد. به خصوص آن دسته از افرادی که درون کیس رایانه خود از کارت های گرافیکی سری رادئون این شرکت بهره می برند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato