مسابقه مردمی جشنواره گیم تهران آغاز شد

مسابقه مردمی جشنواره گیم تهران آغاز شد

بنابر اعلام رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مسابقه مردمی جشنواره بازی های رایانه ای تهران جهت انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه مخاطبان آغاز به کار کرده است. این مسابقه با حمایت شرکت ایرانسل برگزار می شود و شرکت کنندگان به قید قرعه، جوایز ارزشمندی را دریافت خواهند کرد.

گفتنی است سال گذشته، بیش از ۹۰ هزار نفر در مسابقه مردمی جشنواره بازی های رایانه ای مشارکت کردند و در نهایت بازی «موتوری» ضمن کسب بیشترین رای، موفق به دریافت غزال زرین بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان شد.

در مسابقه امسال نیز، از میان ۱۸۷ بازی ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، ۱۰۳ اثر در مسابقه مردمی شرکت داده شده اند. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه، تا روز جمعه، ۲۰ اسفندماه فرصت دارند کد مربوط به هر بازی را از جدول قرار داده شده در وب سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای یا این فایل PDF انتخاب کرده و به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۰۷۱۷ ارسال کنند.

در همین حال، بازی سازان نیز می توانند با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی خود، کاربران را به رای دادن به بازی خود ترغیب کنند. ناگفته نماند که به دو نفر از شرکت کنندگان مسابقه، به قید قرعه کنسول پلی استیشن ۴ (با گارانتی شرکت نارین) و به ۱۰ نفر دیگر، مودم ۳G/4G ایرانسل تعلق می گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato