همه چیز درباره آیفون 13
اپل 350 اپلیکیشن مستقل را برای حضور در WWDC 2017 بورسیه می کند

اپل 350 اپلیکیشن مستقل را برای حضور در WWDC 2017 بورسیه می کند

کمپانی اپل با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان جهان موسوم به WWDC 2017 اعلام کرد متقاضیان ارائه اپلیکیشن و حضور در این رویداد می توانند نمونه پروژه خود را مبتنی بر پلتفرم Swift Playgrounds ساخته و شانس خود را بیازمایند.

برای این منظور بورسیه هایی در نظر گرفته شده که طی آن افراد بالای ۱۳ سال سن و فارغ التحصیل یا دانشجوی یکی از شاخه های علوم کامپیوتر، تکنولوژی، مهندسی یا ریاضیات، می توانند به عضویت پلتفرم مذکور در آمده و برای سنجش توانایی های خود اقدام کنند.

اپل پیشنهاد می کند اپلیکیشن توسعه یافته توسط متقاضی از تمام جوانب تعاملی Swift بهره برده، حداکثر در سه دقیقه قابل بررسی بوده، نهایتاً ۲۵ مگابایت حجم داشته و به زبان انگلیسی ساخته شده باشد.

به علاوه اسناد و توضیحاتی مبنی بر قابلیت ها و تکنولوژی های پلتفرم و همینطور دیدگاه متقاضی نسبت به علوم کامپیوتر و بسترهای پیش رو تا سقف ۵۰۰ کلمه باید پیوست گردد.

توسعه دهندگان مستقل می توانند پروژه های خود را از بیست و هفتم مارس الی پنجم آپریل ثبت کنند تا بعد از آن از لحاظ فنی، خلاقیت و محتوا توسط داوران قضاوت شوند.

گفتنی است احتمالاً همانند سال های قبل حدود ۳۵۰ فرصت بورسیه و ثبت اپلیکیشن WWDC در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و کمک هزینه هایی برای سفر و توسعه به ۱۲۵ نفر منتخب نیز اعطا می شود.

ناگفته نماند WWDC 2017 در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیای آمریکا و در تاریخ پنجم الی نهم ژوئن (۱۵ الی ۱۹ خرداد ۱۳۹۶) برگزار خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato