ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپلیکیشن های جدید Meet و Chat هنگ اوت گوگل
نرم افزار و اپلیکیشن

گوگل اپلیکیشن هنگ اوت را به دو سرویس Meet و Chat تقسیم کرد

اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت گوگل اعلام کرد در تاریخ ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) بیشتر اپلیکیشن های سوم شخصی که از سرویس هنگ اوت استفاده می کنند تعطیل خواهند شد. البته گوگل قصد ...

محمد مافی‌ها
نوشته شده توسط محمد مافی‌ها | ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰

اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت گوگل اعلام کرد در تاریخ ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) بیشتر اپلیکیشن های سوم شخصی که از سرویس هنگ اوت استفاده می کنند تعطیل خواهند شد. البته گوگل قصد ندارد که به عمر این پیام رسان خاتمه دهد، بلکه قرار است آن را به دو اپلیکیشن مجزای Meet و Chat تبدیل کند.

کاربران می توانند با استفاده از اپ Meet اقدام به ایجاد ویدیو کنفرانس هایی تا ظرفیت حد اکثر ۳۰ نفر نمایند، بدون این که نیاز به ثبت اکانت مجزا و دانلود محتوایی اضافه باشد. مدعوین در این ویدیو کنفرانس را می توان به راحتی و با ارسال یک لینک عضویت به تالار گفتگو وارد نمود.

راه های دیگری برای ورود به یک ویدیو کنفرانس نیز وجود خواهد داشت، از جمله قراری که در اپلیکیشن تقویم گوگل ثبت شده باشد، و همچنین دریافت ایمیل دعوتنامه. این سرویس به خوبی با «G Suite» گوگل یکپارچه شده، بنابراین کاربران به صورت خودکار و به کمک سرویس تقویم اطلاعات لازم در خصوص هرکدام از قرارهای ویدیو کنفرانسی را دریافت خواهند کرد.

Hangouts Chat دیگر اپلیکیشن تازه معرفی شده از طرف گوگل است که به طور اختصاصی برای کارهای تیمی طراحی شده. با استفاده از این اپ می توان اتاق های گفتگوی اختصاصی متعددی ایجاد و با گروه های مختلف به گفتگوهای طولانی مدت و ادامه دار پرداخت.

همانند سرویس Meet، اپلیکیشن چت نیز به طور عمیقی با G Suite یکپارچه شده، بنابراین کاربران می توانند در حین گفتگو علاوه بر عکس و فیلم، محتواهایی را از سرویس های گوگل درایو یا گوگل داکس نیز به اشتراک بگذارند.

عرضه اپلیکیشن Meet از امروز آغاز شده و به تدریج در نقاط محتلف دنیا در دسترس کاربران عضو G Suite قرار می گیرد، اما هنوز تاریخ عرضه ای برای سرویس چت اعلام نشده.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی