ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کمپانی LeEco به دنبال فروش مقر خود در سیلیکون ولی است

بر کسی پوشیده نیست که LeEco، کمپانی چینی فعال در حوزه تکنولوژی و سرگرمی، بیش از حد مورد نیاز روی محصولاتش سرمایه گذاری کرده و با هر مشکلی که بتوان تصور کرد مواجه شده است. ...

بر کسی پوشیده نیست که LeEco، کمپانی چینی فعال در حوزه تکنولوژی و سرگرمی، بیش از حد مورد نیاز روی محصولاتش سرمایه گذاری کرده و با هر مشکلی که بتوان تصور کرد مواجه شده است.

خبرگزاری رویترز اخیراً گزارش کرده که LeEco مشغول تعدیل نیروی کاری آمریکایی خود بوده و در تقلا برای پرداخت بدهی هایش است. در حرکتی نگران کننده، کمپانی چینی برنامه دارد که دفتر نزدیک به 200 هزار متر مربعی خود در سیلیکون ولی را به Genzon Group بفروشد. البته این فروش بدان معنا نیست که LeEco از اهداف بلندپروازانه اش دست کشیده؛ زیرا به محققان و سرمایه گذاران گفته که کارهای خود را ادامه خواهد داد.

LeEco تا به حال هیچ آمار فروشی از بازار آمریکا ارائه نکرده اما قطعاً افراد زیادی را مشغول قدم زدن با موبایل ها و تجهیزات جانبی این کمپانی نمی توان مشاهده کرد. LeEco با اپراتورهای مخابراتی ایالات متحده همکاری نمی کند و استراتژی های تبلیغاتی چندان کارآمدی نیز ندارد که با وجود ارائه محصولات با کیفیت، فرصت رقابت را از آن می گیرد.

در هر حال و با وجود تمام این مسائل، لی اکو کماکان مشغول توسعه اسمارت فون جدیدی است که 11 آوریل (22 فروردین ماه) معرفی خواهد شد و خرده فروشی های آمریکایی، عرضه اش را برعهده دارند. بنابراین می توان گفت که LeEco بسیاری از کارهای خود را با موفقیت انجام می دهد؛ هرچند که برنامه ریزی صحیح برای خرج پول یکی از آن ها نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی