مجموعه بندهای کلاسیک و اسپرت اپل واچ برای بهار 2017 معرفی شدند

مجموعه بندهای کلاسیک و اسپرت اپل واچ برای بهار 2017 معرفی شدند

اپل امروز از خانواده جدید بندهای ساعت هوشمند خود برای فصل بهار ۲۰۱۷ رونمایی کرد که طرح ها و رنگ های متعددی را در بر می گیرند، ضمن اینکه از این به بعد بندهای اسپرت نایکی نیز به صورت جداگانه به فروش می رسند.

خانواده «نایلون بافته راه راه» (Striped Woven Nylon) در رنگ های متنوع و ترکیبی آبی، نارنجی، قرمز و سبز عرضه می شوند. البته رنگ «آبی نیمه شب» در این مدل، حالت راه راه ندارد.

بندهای اسپرت و کلاسیک جدید نیز در رنگ های تازه ای عرضه می شوند که می توانید آنها را در تصاویر زیر تماشا کنید. همچنین کاربران بالاخره می توانند بند اسپرت نایکی را به صورت جداگانه در رنگ های مشکی/ذغالی، پلاتینیوم/سفید و نوعی مشکی ترکیبی دیگر تهیه کنند. در این مجموعه بندهای جدید ۳۸ و ۴۲ میلیمتری به رنگ آلومینیومی نیز دیده می شوند.

اپل برای سهولت انتخاب خریداران اسمارت واچ هایش، مجموعه ها را در دسته های جدید و ساده قرار داده که می تواند بندهای اسپرت، بندهای اسپرت نایکی، و غیره را مشاهده و خریداری نمود. به همین منظور بندهای نایلونی و مدل های دیگر در قسمت جداگانه عرضه می شوند.

قیمت این بندها نیز نسبت به قبل تغییری نکرده و از ۴۹ دلار برای مدل نایلونی بافته، ۱۴۹ دلار برای مدل کلاسیک و ۳۳۹ الی ۶۸۹ دلار برای مدل های برند هرمس در دسترس خریداران قرار می گیرند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato