موبایل ال جی جی 6 دو هفته زودتر از موعد رسمی به دست برخی مشتریان رسید

موبایل ال جی جی 6 دو هفته زودتر از موعد رسمی به دست برخی مشتریان رسید

شرکت T-Mobile به اولین اپراتور مخابراتی ایالات متحده است که از همین حالا، عرضه ال جی ۶ را آغاز نموده؛ آن هم درحالی که تاریخ عرضه مقرر پرچمدار تازه ال جی، پیش تر ۷ آوریل (یعنی بیش از دو هفته دیگر) اعلام شده است.

مدت زیادی از زمان آغاز پیش فروش ال جی جی ۶ از سوی T-Mobile نمی گذرد و در حرکتی غافلگیرکننده، حداقل دو مشتری از همین حالا موبایل محبوب خود را دریافت کرده و تصاویر آنها را در توییتر و انجمن اینترنتی ردیت به اشتراک گذاشته اند. به نظر می رسد که سایر مشتریان T-Mobile نیز در صورت پیش خرید دستگاه، قادر به دریافت آن تا قبل از هفتم آوریل خواهند بود.

ال جی جی ۶ که با قیمت ۶۵۰ دلار از سوی T-Mobile به فروش می رسد، به همراه اسپیکر رایگان گوگل هوم به دست مشتریان خواهد رسید. البته این پیشنهاد وسوسه برانگیز، تنها تا پایان آوریل پا بر جای می ماند و در صورت تمایل به دریافت یکی از این اسپیکرها، سفارش دستگاه باید تا پیش از این تاریخ به ثبت برسد.

گفتنی است که ورایزن، اسپرینت و AT&T هم از حالا مشغول دریافت سفارش های پیش خرید ال جی جی ۶ هستند و آنها نیز اسپیکر گوگل هوم را به رایگان تحویل مشتریان می دهند. در مجموع، به نظر می رسد که خرید موبایلی از کمپانی کره ای ال جی در ایالات متحده هیچوقت تا این اندازه راحت نبوده است؛ هرچند که شاید تمام مشتری ها به اندازه این دو مشتری T-Mobile خوش شانس نباشند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato