پیش بینی افزایش ارزش هر سهم اپل پس از معرفی و عرضه آیفون 8

پیش بینی افزایش ارزش هر سهم اپل پس از معرفی و عرضه آیفون 8

توسعه آیفونی ویژه مجهز به نمایشگر OLED و با حاشیه بسیار کم صفحه نمایش و البته چندین قابلیت خاص و جدید آسان نخواهد بود و این امر باعث شده برخی از تحلیلگران تصور کنند «آیفون ۸» در ماه های نخست عرضه به صورت محدود در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اما با این حال «جفری کوال» یکی از محققین گروه Nomura پیش بینی خودش برای افزایش ارزش هر سهم بازاری اپل در پاییز سال آینده را از ۱۵۰ دلار به ۱۶۵ دلار ارتقا بخشیده و معتقد است آیفون ۸ با فروشی فوق العاده همراه خواهد شد.

وی پیش بینی می کند اپل در نخستین چرخه سه ماهه سال مالی آینده که اکتبر ۲۰۱۷ الی کریسمس ۲۰۱۸ را شامل می شود و به نوعی اولین ماه های حضور آیفونی جدید در بازار است، بیش از ۸۷ میلیون دستگاه تلفن هوشمند می فروشد.

به علاوه معتقد است که در جریان کل سال ۲۰۱۸ میلادی بیش از ۲۶۰ میلیون آیفون به فروش خواهد رسید؛ این در حالی است که پیش بینی وال استریت به ترتیب از فروش و عرضه ۸۲ میلیون و ۲۳۹ میلیون واحدی آیفون حکایت دارند.

گفتنی است آیفون های سال ۲۰۱۷ احتمالاً در سه نسخه ۷s و ۷s پلاس و مدل ویژه ۸، سپتامبر سال جاری (مهر و آبان) معرفی و روانه بازار خواهند شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato